| d33adhya88 a întrebat:

La ce liceu mergetii(din Sibiu)? Sau ce profill? Nu stiu la ce liceu sa merg.Va rogg help.Nu imi place engleza, germana, romana.Deci nu fiziologie.Imi place biologia, istoria si imi place si matematica dar nu stiu daca ma pricep ea bine.Am avut medii destul de marii peste 8. Dar cred ca la examen o sa iau mai putinsad. Fundita si va rog scuzati categoria.:X.

Răspuns Câştigător
| Lorely a răspuns:

Buna,si eu sunt din Sibiu si sunt la Noica la stiinte ale naturii intensiv engleza, dar e si clasa de neintensiv.Idea e ca daca vrei sa ramai cu ceva in cap ar fi de preferat sa vi aici, sunt niste profesori extraordinari mai putin profesoara de informatica.In plus anul urmator vor fi infiintate iarasi clase de mate-info, acestea sunt facute doar din patru in patru ani. Sper sa vi aici, te pup si succes la examenkiss

1 răspuns:
| Dia007 a răspuns:

Nu sunt din zona ta, dar ceva ma face sa-ti raspund. As vrea sa-ti aduci undeva pe viitor aminte de ce-ti spun eu acum, dar nici foarte tarziu.
Limbile straine, invatarea lor la nivel mediu (cel putin) este foarte importanta. Nu negliza aceast lucru si mai ales limba romana. Draga mea, din tot sufletul iti spun, pune mana pe carte. E spre binele tau.
Numai bine
Dia