| d33adhya88 a întrebat:

La ce profiil dati mai departe(la liceu)? Chiar nu stiu la ce sa daucrying. Imi place Istoria, biologia si imi place si matematica dar nu stiu daca ma pricep pre bine.Sunt din Sibiu...Va rogg ajutati-ma. fundita si scuzatii categoria:X.

1 răspuns:
| federerdinamo a răspuns:

Buna:*. Eu sunt clasa a 9-a.si sunt la profil uman,filologie. Daca ma intrebi cum sunt orele, iti pot spune ca sunt super. Nu doar ca profesorii sunt foarte de treaba dar materia este destul de usoara spre deosebire de profilul real cum ar fi mate-info sau stiinte sociale.Te sfatuiesc sa mergi pe acest profil chiar daca se face limba straina o idee mai mult(nici mie nu imi plac limbile straine). PS:Sunt din pitesti, si bafta in continuare pentru examen:*