| catalina_1666 a întrebat:

La-ce-se-gandesc-mereu-fetele-dar-baietii-justificati-va -raspunsul/

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cică-bărbaţii-se-gândesc-o-dată-la-fiecare-8-secunde-la-sex.
O-autoare-femeie-se-întreba-la-ce-s. or-fi-gândind-în-celelalte-7-secunde. Sincer? Nici-eu-nu-ştiu-la-ce-mă-gândesc-în-celelalte-7-secunde.
Totuşi,-ai-putea-să-ţi-repari-space-ul-de-la-tastatură.
Salut!

| Rukhsandra a răspuns:

De-ce-scrii-asa?

| lovenotsex a răspuns:

La ce isi doreste fiecare, dar le lipseste si ravneste cu toata inima. Da poate sa fie baietii se gandesc la fete si viceversa, dar nu neaparat mai sunt si alte teluri in viata.Omul se gandeste la cei lipseste.

| flory_9483 a răspuns:

Eu ca fata, ma gandesc la prietenul meu, la clipele si momentele petrecute impreuna.

| maria ;x a răspuns:

Ce-intrebare-laughingpff-laughing

| ladygaga a răspuns:

Fetele-la baieti.
baietii- la fete

| Ady_4009 a răspuns:

Pentru-ca-probabil-nu-i-merge-SPACE-sau-nu-a-aflat-inca-de-el-happy-intelegeti-voi

| Sua a răspuns:

In primul rand de ce folosesti cratima intre cuvinte?

Si referitor la intrebare : Baietii se gandesc la fete si invers