| Petronela a întrebat:

La ce se gandesc mereu fetele? dar baietii? justificati-va raspunsul

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

La relatii, fie ca ele reprezinta ceva banal sau o dorinta aprinsa. De obicei fiecare ne gandim la o persoana de sex opus, daca nu la partener sau la un fost partener la acel partener ideal pe care l-am tot asteptat.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La viața asta fără valoare!
Pa, pa.

| Pho3nix a răspuns:

Fetele la vampiri.
Baietii la varcolace.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

N-ai cum sa stii la ce se gandeste o fata sau un baiat.Fiecare persoana se gandeste la problemele lui sau la persoanele din viata lui. nu stiu.Fiecare gandeste diferithappy
gossip girl

| εїз a răspuns:

La tine.

| Brianariri a răspuns:

Fetele se gandesc la baieti si baieti la fete.