| Selenamontoya a întrebat:

La ce se referă un baiat când le spune prietenilor ca "a terminat" o fata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Conform explicatiilor tale:
"Am scris mai sus ca el a zis chestia aia după ce a trecut pe lângă ea si s-a holbat la ea. efectiv după ce s-a uitat la ea s-a dus la prietenii lui și a zis ca a terminat.o." inseamna ca s-a dat arogant ca a reusit sa faca o fata sa se uite la el.
Deci, frectie la picior de lemn! laughing

12 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

A deselat-o! Au citit multa poezie impreuna.

| flixbuster a răspuns:

Tinand cont de categoria in care ai pus intrebarea, cel mai potrivit raspuns ar fi ca a adus-o la orgasm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mancat-o toata!

| Selenamontoya explică (pentru anonim_4396):

What? Am scris mai sus ca el a zis chestia aia după ce a trecut pe lângă ea si s-a holbat la ea. efectiv după ce s-a uitat la ea s-a dus la prietenii lui și a zis ca a terminat.o rolling on the floor

| MGEORGESCU a răspuns:

Sunt mai multe variante, asta depinde si de context:
1. a epuizat-o fizic(cel mai adesea in urma unui contact sexual)
2. a terminat-o psihic, ceea ce e destul de grav, adica si-a cam batut joc de sufletelul ei
3. a dat-o pe spate, a impresionat-o cu ceva( cu un gest, cu a atentie)
Cred ca mai sunt si altele, dar asta imi vine acum in minte; oricum sensul depinde si de contextul in care spune asta.

| Selenamontoya explică (pentru MGEORGESCU):

Dacă fata pur și simplu trece pe lângă el și el se holbează la ea și după se duce la prietenii lui și tipa ca a terminat.o și după da sa vina înspre ea când ea trece întâmplător și se retrage cam ce ar fi?

| MGEORGESCU a răspuns (pentru Selenamontoya):

Varianta 3. ,, A dat-o pe spate" in cazul de fata cu privirea. Mai explicit: i-a aruncat o privire de a terminat-o, ai inteles?

| Selenamontoya explică:

What? Bai ce puii mei ce.ai tras pe nas?rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Selenamontoya):

Nimic. De ce? Stai linistita, si altii consuma ce consumi tu, nu-ti mai face griji!

| yoshim a răspuns:

Cand am sa fiu Dosoftei am sa-ti spun la ce s-a gandit el, de unde sa stiu eu la ce se gandeste el?

| Selenamontoya explică (pentru yoshim):

În cazul ăsta de ce te.ai mai obosit sa scrii? zic și eu laughing

| NicolaeCristiann a răspuns:

Să udat