| popraul62 a întrebat:

La ce se uita fetele la baieti?

Răspuns Câştigător
| PunkyBrunette a răspuns:

Eu ma uit la:
- privire. poti sa iti faci o idee despre o anumita persoana doar dupa modul in care priveste.
- par. Partea asta e mai superficiala, dar chiar e important ca parul unei persoane sa arata bine( sau cel putin pentru mine)
- felul in care merge
- zambet
- cum este imbracat

Si daca trecem peste aspectul fizic:
- felul in care vorbeste
- vocea
- modul in care foloseste limbajul corpului
- cat de des zambeste big grin (mie imi plac foarte mult persoanele care emana energie pozitiva, iar zambitul este cea mai buna metoda de a face asta)
- simtul umorului

Toate criteriile de mai sus sunt evident aspecte pe care le observ la o prima interactionare...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In special la muschi, bani si marimea dintre craci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muşchi.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Depinde de fata! Eu cand ma uit la un baiat,prima data ii analizez aspectul fizic cum ar fi:fata,culoarea ochiilor,si aspecte fizice in general! Apoi trec la comportamentul lui. Ar trebui sa fie sincer,curajos,puternic, respectuos si intelegator si sarcastic cand e cazul! happy
Noua fetelor, ne plac baietii cu patratele, blonzi cu ochi albastrii! Sunt super draguti, dar degeaba ai toate astea daca te comporti urat si nu ai bune maniere!
Bafta daca vrei sa cuceresti vreo fata happy
fundita puppy dog eyes?

| Sophieeeeeee a răspuns:

CARACTER, felul cum vorbeste (sa nu vorbeasca porcos, sau sa injure non-stop), desigur ca si felul cum arata(cat de cat ingrijit), dar si la ce prieteni are, asa isi face o parere despre persoana in discutiewinking

| dryft3r a răspuns:

Amuzament, sinceritate, si a fii tu insuti!

| Anastasia1997 a răspuns:

Caracter si la felul de a fii cat mai natural

| blackshadow1234 a răspuns:

Fața lui.