| gumaaa a întrebat:

La ce va asteptati in noul an scolar? funda scuze categoria

5 răspunsuri:
| Swallow a răspuns:

La mai putine teme laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Eu ma astept sa mai termine o generatie de distrusi Scoala!

| MyFirstLove a răspuns:

La ce sa ne asteptam. ne rugam sa o ducem mai bine si sa ne mai schimbe si noua profesori tacaniti la cap straight face

| funxoxo a răspuns:

Sunt a7a si toti spun ca e greu. Eu anul acesta scolar vreau sa arat tuturor ca poti combina cu succes 2 lucruri diferite si anume: vreau sa invat( ca pana acum de 7, 8, 9,10) si sa ma distrez. Vreau sa arat ca pot fii o persoana responsabila facandu-mi temele, si facand ordine,si ascultandu-mi parintii si pe de alta parte vreau sa ies prin oras cu prietenii, la filme, in parc...Nu stiu de ce unii considera ca daca esti destept nu poti sa ai o viata. De exemplu eu pot sa merg la scoala cu blugi stramti, skateri, bratari, dar pot si sa port in acelasi timp si un tricou alb funny si vesta scolii. In plus fac si sport si as vrea sa obtin rezultate cat mai bune, poate chiar niste concursuri in afara tarii. Nu vreau sa fiu populara, adica sa ma cunoasca toti din scoala, ma multumesc cu grupul meu de prieteni. Si vreau sa inteleaga si altii ca a fii destept nu inseamna a nu putea sa faci altceva decat sa stai cu nasul in carti.

| nico77 a răspuns:

Deoarece eu sunt clasa a VIII-a ma astept sa fie un an destul de greu poate chiar stresant dar ce sa facem asta este viata trebuie sa trecem si prin scoala daca nici asta nu ar mai fi oare unde am ajunge?