| DeeeaA a întrebat:

Bună!
Aşteptaţi noul an şcolar? De ce : DA!; de ce : NU?
Vă pup! :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Vacanta trebuia sa se termine odata oricum ca ma cam plictisisem sa zic sincer, mi s-a parut scurta dar mare lucru n-am facut.
Trebuie sa si invatam decat sa ramanem nestudiati.
Cu colegele oricum nu ma inteleg dar imi este foarte dor de colega de banca si de nebuniile pe care le faceam, de admosfera de la scoala si de micile detalii.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, pentru ca este ultimul an de liceu, iar apoi voi putea merge la facultate, in alt oras.
Nu, pentru ca va fi un an destul de dificil si incarcat, in special perioada BAC-ului.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, aștept. Pentru că vreau să avansez cu studiul neapărat, ceea ce urmez fiind o pasiune...

| LaNaibaa a răspuns:

DAA, happy. m-am intalnit cu colegii mei toata vara, dar tot mi-e dor de ei happy. vreau sa vad daca baiatul de care imi place s-a schimbat, daca diriga mai tipa ca nebuna. vreau mai multe amintiri decat anii trecutiwinking

| SIenderman a răspuns:

Da, astept de o saptamana sa ma duc la scoala. Ca sa fiu sincer prefeream sa inceapa scoala pe 11 sept. straight face

Eu nu mi am vazut colegii de o vara! Ai idee cat mi-e dor de ei?