| KIttyeu_6222 a întrebat:

La ce va ganditi acum? Cel mai interesant raspuns primeste fundita:* Promit!

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mă gândesc la faptul că unii au parte de prea multă iubire pe care nu o apreciază, iar alţii trudesc pentru o fărâmă de fericire/Mă gândesc la faptul că nu îmi pot realiza majoritatea idealurilor din pricina situaţiei financiare/Mă gândesc la faptul că nu am nici măcar pe jumătate din ceea ce doresc/Mă gândesc la tot şi toate/ Nu-mi ajunge timpul să spun tot ce am pe suflet...

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La melodia asta
http://www.youtube.com/watch?v=hWLzJAdAxqU
cum se zice ``ce thru e``

| Razvan a răspuns:

De ce s-a sinucis Julieta?thinking

| AliceHappyGirl a răspuns:

Ma gandesc unde anume sa fac rev-ul. Am primit mai multe oferte si acum trebuie sa aleg.

| Rukhsandra a răspuns:

Ma gandesc la maseaua mea care ma doaresad trebuie sa merg dupa sarbatori la dentist :-

| тecнιннιlα a răspuns:

Akw? straight face Sincer? laughing Ma gandesc sa iau mobilu` si sa-l daw de toti peretii rolling eyes.

| anamaria_6094 a răspuns:

Ma gandesc la ce sa iti scriu, ma gandesc la prietenul meu...ma gandesc la concursul de dans de maine...ma gandesc la visul de aseara in care pluteam pe un nor deasupra parisului impreuna cu cea mai buna prietena, prietenul meu si pisicuta mea, iar dupa am aterizat intr-un restaurant romantic in care eram la o masa cu my boyfriend, ce dragut!

fundita!?

| bobo_1088 a răspuns:

Ma gandesc la un baiat non-stop :X :X laughing)
de 3 luni...si in acest moment tot la el ma gandescsad sad

ma gandesc cum va fi primul meu sarut, prima intalnire... ahh :X

plictisitor pentru unii ...nu si pentru mine happy :X

| BlueEyes_2305 a răspuns:

Ma gandesc unde ajung sufletele dupa moarte.thinking

| Mishca a răspuns:

In momentul de fata ma gindesc la o partida de sex. La o partida de sex mai speciala intr-un loc mai deosebit si desigur sa incercam cite ceva mai nou...

| bombonik_6523 a răspuns:

La raspunsul pe care trebuie sa ti-l dau rolling on the floor