| TsunamiiiYay a întrebat:

La ce va ganditi in timp ce va masturbati? Dar cand primiti/oferiti oral?

Răspuns Câştigător
| 90210 a răspuns:

La cum se simte sexul real

Ca vreau sa am cel putin un orgasm

8 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Când ma masturbez nu mă prea gândesc la mai nimic, privesc porn si lustruiesc bușteanul.
La oral cand îl fac iar nu prea "ma gândesc", sunt mai mult atent sa vad ce ii place fetei si sa fac in așa fel încât sa ajungă la orgasm.
Cand primesc o privesc in ochi din cand în când ca sa nu ratez reacția ei din momentul in care ejaculez.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ma gandesc la nimic, ma uit la por.nache.

| RAY a răspuns:

La ce va ganditi in timp ce va masturbati?

La sfantul duh, oare a avut orgasm el sau fecioara maria cand lau conceput pe iisus?

Dar cand primiti/oferiti oral?

la zeita mea afrodita, ca a creat asa sugatoare bune, slava ei

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Ca un sex real ar fi sigur mult mai satisfacator.
2.) Ca sexul respectiv sa se finalizeze cu orgasm.

| LPCTSTR a răspuns:

La prăjituri...

| GoldenZenith a răspuns:

1) inorogi
2) rai/acadele

| teo530 a răspuns:

De obicei o dau la filme p