| Babushka a întrebat:

La ce va uitati prima oara la o fata?(intrebare pentru baieti) la ochi, corp, zambet etc mersi:*:*

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De ce toti baietii se uita la fund?rolling on the floor
Am observat asta si in viata realalaughing)
Frate da` voi nu aveti?laughing

| albastrel a răspuns:

Eu sunt fata. dar intotdeauna ma uit dupa fundurile fetelor laughing...incerc sa gasesc unul mai frumos ca al meu. dar nu gasesc rolling on the floor big grin

| hashe86 a răspuns:

Fund si picioare!

| wannabe a răspuns:

1. fata(conteaza mult love struck) 2. fund 3.sani 4.comportament

| snepy a răspuns:

Caracter

| sorin a răspuns:

La suflet.

| sorin a răspuns:

Sa stii "naya"laughing

| cristi27 a răspuns:

@alinu stiu; vrei sa fi gagica mea?rolling on the floor

| naya a răspuns:

Cica la suflet...rolling on the floor) that was a good one.

| just4fun_8801 a răspuns:

Prima oara ochii daca nu mutam privirea mai jos happy

| sh0w a răspuns:

Hmm.depinde din ce parte o vadhappy. daca e din fata ochi zambet talie sani picioare .imi fac o imagine de ansamblu(e ok sau nu)... daca e din spate... fund clar. daca e dintr-o parte la ce iese in relief ...sani sa speram si fund .deci ma uit la tot asa in 5 secundehappy

| alabala_4392 a răspuns:

Sunt fata dar am fost informata de un baiat ca ei se uita mai intai la fund, apoi la sani si mai apoi la fata (crudul adevar. obsedatilor!)

| spiritul a răspuns:

Daca are un Bugatti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambet si fundbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la toata fata.de sus pana jos. apoi ochii sunt oglinda sufletului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fund, sani si fata!

| cristy_5860 a răspuns:

La fata... apoi la corp... apoi caracterul...