| AlllexandraXD a întrebat:

Hi TPU! Am o intrebare pentru baieti: La ce va uitati prima oara la o fata?(ochi, buze, etc.)
P. S. Nu vreau raspunsuri de genul: la suflet (deoarece nu-i poti vedea sufletul mergand pe strada)
Thnx!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Alexandra. Să știi că eu iau foarte in serios chestia asta cu ajutatul pe TPU, așa că mi-am sunat câțiva prieteni și uite ce pot eu să îți spun:
-15 din ei au zis că se uită la sâni.(era să folosesc "țâțe", dar sună cam vulgar...
-10 au votat pentru fund...
-8 au zis că buzele sunt totul, dar nu știu sigur ce-au vrut să spună cu asta - oricum chicoteau...
-5 mi-au spus să-i las să se gândească, dar nu prea mai aveam minute și am închis eu...
-iar 1 a zis că dacă e vreo întrebare d-asta legată de bărbați...
(oricum, cu ăsta ultimul nu sunt așa bun prieten - am eu o bănuială despre el)
Ok.
Cât despre mine, eu mă uit în ochii ei, pentru că ochii sunt oglinda sufletului.
Deci se poate vedea sufletul mergând pe stradă - vezi?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La inimă

Răspuns utilizator avertizat
| NeimaginabilA a răspuns:

Daca se fareaza s-au nu, daca da, byebye!
A nu se farda inseamna a nu-si pune corpul in evidenta.

| SMarius a răspuns:

Depinde de ce urmaresc. Dar de obicei ma uit la fata(ochii ma impresioneaza cel mai mult la o fata)...degeaba are corpu' super definit si ok, daca fata e in reparatii.Bine,nu neglizej nici formele frumoase!

| 98Enigma a răspuns:

La fata(nu prea imi pasa de forme)

| Senaris a răspuns:

La faţă, daca imi place, cobor si mai jos. happy Dar de obicei nu mai ajung sa ma uit jos ca ma indragostesc de faţă.

| HBK09 a răspuns:

Eu ma uit la o fata dupa cat este de frumoasa si de desteapta

| AlllexandraXD explică:

Eu m-am referit la prima vedere. Nu o sa scrie pe fruntea fetei : Am o inima buna, sunt desteapta si am doar note de 10 la scoala. Sa fim seriosilaughing.

| AlllexandraXD explică:

In lume sunt 2 grupe de persoane : SEXY si GAY. Tu din care grupa faci parte?

| leonteionut a răspuns:

Un baiat se uita prima oara la o fata la :
1. Fata;
2.Forme(fund si tate);
3. Ochi;
4. Daca e ingrijita;
5.Si o sa va spun ceva fetelor la baieti nu le place nici o data o fata cu buzele mari, noi baieti credem ca sunt niste urate si buzate. In concluzie : Baieti urasc fetele cu buze mari.
Cam atat am avut de spus. FuNdItA?

| AlllexandraXD explică (pentru leonteionut):

Te rog, nu mai folosi cuvantul "tate". Nu stiu de ce dar mie, personal mi se pare foarte vulgar. Cuvantul "sani" pare mai decent

| emy58ful a răspuns (pentru AlllexandraXD):

Adevarath... dar astia sunt baietii ce sa le faci big grin