| VrRos780 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relație, fetelor?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa mentioenzi la ce tip de relatie te referi!

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Toate femeile si-au început o relație sexuala la maxim 14-16 ani
În ziua de azi rar găsești o fata la 20 ani virgina, poate deloc

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Doar un misogin ipocrit catine poate spune prostiile astea.
NU toate femeile si-au inceput sexul al 14-16 ani, asta este doar in mintea ta de frustrat disperat.

Azi gasesti fete virgine mult mai multe dceta baieti virgini, doar ca esti tu prea fraier si nu stii unde esa le cauti, ca ziua trandavesti in casa si noapte pe la pacanele si salile de noroc.

| VrRos780 explică:

La 12 ani au experimentat cu varul tău de 14 și nu avea cu ce?
Și te-ai reprofilat la cei de 20?