| mariaoana86 a întrebat:

Salut TPU:*
La ce varsta ati avut primul/a iubit/a?
Cum v-ati cunoscut?
Cat a durat relatia?
Pa pa:*

11 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Poi la 14 ani...de pe facebook(stiu ca ti se pare ciudat doar ne-am vazut si dupa ne-am intalnit si in realitate) inca dureaza relatia.
Pa pa

| Dreamer a răspuns:

In clasa 1. A durat 2 luni, stateam in aceeasi banca, ne tineam de mana, unde era ea eram si eu, si invers. Ocoleam 2 strazi ca sa merg cu ea pana acasa, desi ei ii spusesem ca tot pe-acolo stau si eu. Totul era simplu, platonic...dar frumos. Apoi am facut pariu cu niste colegi ca am curaj sa o sarut pe buze(dupa ce m-au intaratat ei cu glume de genu',, n-ai tupeu'' - genul de chestii la care eu nu rezist)...am sarutat-o pe buze, mi-a dat o palma si a 2-a zi a venit cu maica-sa la scoala si m-a certat. Cam asta a fost, de - atunci, la,, porunca'' mamei ei nu prea a mai vb cu mine laughing
PS: inca imi aduc aminte cum mirosea parul ei...

| FireNinja a răspuns:

Varsta:Mai e mult pana atunci...
si nup, nu am avut niciodata o prietena sad

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

La 15 ani am avut primul iubit
pai era amic cu o prietena de-a mea si eu eram cu ea el a vazut-o si a venit la ea s-o salute iar eu ma grabeam si am plecat nu am apuca sa ma prezit dar dupa o spat el a facut rost de id-ul meu de mess si dupa lungi conversati a venit si ziua cea mare intalnirea big hug
pai 4 luni big grin

acum e randul tau sa ne spui :X

| Madiitza a răspuns:

Buna, la 15 ani, i-au spus niste amici de ai mei de mine, si ne-am cunoscut mai bine pe facebook, aproape 6 luni si sper sa dureze cat mai mult big grin

| AloneQsFini a răspuns:

Buna:*
La 14 anilaughing
Intr-un aturocar, in pauza de cafea.
Cat durata calatoriei.
Pa pa:*

| anonim_1690 a răspuns:

Buna maria eu am avut primul iubit la 14 ani, a fost frumos.noi neam cunoscut in parc si am inceput sa vorbim suntem de 2 ani impreuna si totul merge foarte bine ca la inceput... sper ca ti-a placut povestea mea:*:*

| DanaCherry a răspuns:

Hei! Eu am 12 ani si am prieten happy Cum ne-am cunoscut? pai mamele noastre au facut liceul impreuna happy cat a durat? inca dureaza de 4 luni incoace happy sper ca te-am ajutat :*

| justMe29 a răspuns:

Eu am doar 12 ani, imi plc un baiat insa suntem doar amici buni...nici pana acum n-am avut un iubit, dar nici nu ma grabesc sa-mi facwinkinglaughing

| lorena_3278 a răspuns:

Eu avem 13 ani jum, aproape 14happy.si l-am cunoscut cand m-am mutat statea la 2 blocuri distantabatting eyelashes.A durat cam 2 luni jumhappy. Oricum nu prea conteza chestiile astea. Tie trebuie sa-ti placa de elwinking

| Anonim_4139 a răspuns:

Buna,eu am avut primul iubit la 17 ani, a fost un coleg de scoala si a durat cam 2 ani si jumatate... dupa cum vezi nu prea m-am grabit sa am un iubithee hee...bye:*