| Daria a întrebat:

La cati ani ati avut primul iubit/iubita? Cat a durat relatia, a fost frumos?(descrieti daca vretibatting eyelashes)

Răspuns Câştigător
| xCăpşunici a răspuns:

La 14 Ani.Shi a fost atat de tare...

Un baiat, pe care eu il placeam in secret voia sa fie cu mine. El avea 16 ani.deci era o diferenta intre noi. El avea prietena.Care era foarte buna prietena cu mine. Ea il insela pe el. Dar eu nu i-am zis.Pana intr-o zi.In care i-am spus si i-am aratat si dovezi.Mddaa...Am renuntat la prietena mea cea mai buna pentru el. S-au despartit si el m-a intrebat pe mine daca vreau sa fiu cu el.Pe moment am spus Nu.Pentru ca mi se parea extrem de ciudat. Dar apoi l-am cautat si i-am spus ca accept. A fost frumos.Ne plimbam prin parc;. Pe el il chema Andrei. Aveam un coleg in clasa care il ura`Pentru ca ma placea pe mine` nu voiam sa fiu cu el.Shi Colegul meu de clasa il tot ameninta ca o sa isi ia bataie.Defapt asa s-a intamplat. El avea un frate major pe care l-a pus sa il bata. x(Apoii el mi-a zis ca e ultima oara cand il vad si ca o sa dispara.Nu mi-a zis de ce dar am aflat de la acel coleg sad
Inca mi-e dor de el
Cam asta e. Dar l-am uitathappyAcum am alt prieten si cu el totul e okei.

Dar la tine? La ce varsta a fost?big grin!:X Pwp!happy

Orice scop ai avea-Bafta happy!

9 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Voi raspunde la fel cum am mai raspuns la o intrebare de genul acesteia:

La varsta de aproape 18 ani. Suntem impreuna de 1 an si 3 luni, fiind o relatie frumoasa, desi multi sunt impotriva noastra.
Poate unii spun ca pentru varsta mea e prea tarziu sa am abia primul prieten, dar mie nu imi pare rau ca am asteptat tot timpul asta pana a venit persoana potrivita care sa ma iubeasca si sa ma respecte pentru tot ceea ce sunt eu ca om.

Relatia mea e putin cam complicata, din cauza parintilor mei, nu il accepta pe el, chiar daca el nu le-a facut nimic si nici pe mine nu m-a facut sa sufar vreodata. Dar noi luptam impreuna pentru ceea ce simtim si atat timp cat ne iubim nu vom lasa ca nimeni si nimic sa ne faca rau.
Numai bine!

| AnonimA a răspuns:

Buna pai la 14 anilove struck vreo 2 luni sigh

fte multe momente sooperbe dar s\i mai urate

bafta

| Buttercup30 a răspuns:

La 13 ani, un baiat mai mare cu ceva ani ca mine de care eram super indragostita. A durat o saptamana pentru ca am vrut sa ma despart de el pentru ca mi-era de ce o sa zica cei dincartier. Dar povestea a continuat.

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Prima iubita am avut-o la 14 ani eram clasa a 8, eram timid la inceput, a durat 1-2 luni pana cand a intervenit fratele cu prietenii lui de au bagat raca intre noi, au spus numai lucruri neadevarate, si e ia crezut, povestea noastra de dragoste sa spulberatsad si ce frumos era...prima dragoste si primul sarut nu se uita niciodata

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; eu la 11 ani a durat 4 luni si 4 minute; au fost cele mai frumoase zile si luni din viata mea; le-as vrea inapoi.

| Xab a răspuns:

Primul iubit l`am avut la 13 ani. A durat 1 an si 10 luni. Dar totul s-a terminat datorita unor minciuni.
Trist, dar adevarat.
Nu l`as vrea inapoi, deoarece a ajuns intr-un anturaj foarte prost.In ultima vreme se purta foarte urat cu mine...

| alynutza_4886 a răspuns:

Bine.eu ma incadrez in faza cu iubita la 15 ani si a durat 2 luni a fost frumos...pacat ca nu mai estesad

| RockLegend a răspuns:

La 2 luni, a durat 2 ore si au fost 2 ore pe care le vreau inapoi (as prefera sa nu descriu ) rolling on the floor

| dayana_9955 a răspuns:

Pai eu la 13laughing si a stat cu un baiat 9 luni:X a fost frumos
dar acum am 15 ani si stau cu un baiat pe care il iubesc mult si parintii mei stiu de relatia noastra si ai lui la fel si e un semtiment care nu pot sa il descriu ee dificil dar e frumos:X

funda plzpuppy dog eyes?