| Tenisi a întrebat:

La ce varsta ati aflat de "cum sa fac copii"? De la cine ati aflat? Cum ati reactionat?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la o colega de clasa cand aveam 8 sau 9 ani. Nu am reactionat cu tipete sau ras ci nu am zis nimic doar m-am uimit si atat.

| ascovit a răspuns:

laughinglaughinglaughing
5 ani, insa nu stiam cum se face sexlaughing, nu rade, insa eu credeam a e atunci cand baiatul se urca pe sanii feteilaughing Mdea, eram mica, nu intelegeam prea multe si cand adormeau alde mama ma uitam l a totul despre sex si neah, ma uitam degeaba ca nici nu itnelegeamlaughing, mi-o sp varmea cum la 7 ani

| ColaCola a răspuns:

Eu sincer,credeam ca fetele sunt de la Dumnezeu lasate sa fie gravide la un moment dat,adica ele de mici au un bebe in ele si dupa ce se casatoresc il nasclaughing). Aberatii de copil miclaughing.Mai apoi am aflat ca se fac altfel, de la niste prieteni, mai apoi de la mama si tata.Pe la 10 ani:-d

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Eu la 8-9 ani am aflat de pe strada,erau niste copii mai mari decat mine,eu treceam sa ma duc la magazin,si era un baiat si l-a intrebat pe alt baiat " Bai,sti cum se fac copii " si na,stii tu.
Si-am inceput sa rad,indiferent nu stiam ce`i chestia aia de la baieti, si asta e.
Dar pe o parte mi se pare ceva scarbos pe alta plictisitoare.
Iar, eu m`am oprit sa`mi leg sireturile dar de fapt le dezlegasemlaughing)!

| Jigsaw a răspuns:

7-8,de la baietii mai mari cu care stateam.

| xLemonish a răspuns:

Pai pe mine ma invatasera niste baieti de pe strada niste cuvinte deocheate pe la 5-6 ani`. laughing si eu intr-o zi am scris asta pe net [ eram clasa a3a] si am vazut acolo niste filmulete rolling on the floor si stii tu`. laughing

| Sk8BN a răspuns:

La 6 ani, am afltat de la televizor si am ramas uimit de ceea ce am vazuthappy

| Andreutza1998 a răspuns:

In a 6-a.De la colegi.Deci aproape de 12 ani, inainte sa-mi vina ciclul si sa aflu si eu mai bine.Cat mai simplu. Funda, pls.

| AliceIDK a răspuns:

Eu am aflat la 8 ani. De la colegi. Am vazut "cum" se face. Mi s-a parut scarbos! Credeam ca femeile se roaga de la Dumnezeu si El le da copilul...

| Cristianne a răspuns:

Am aflat asta din Clasa 402.nu mai știu cât aveam.

| Luissa123 a răspuns:

Hmmmm.prin clasa a 2-a cred si la inceput nu credeam