| CatalinaKaty a întrebat:

Buna TpUbatting eyelashes
Am o serie de intrebari
La ce varsta a-ti avut primul prieten?
I-ati spus mamei voastre?
Cand a aflat, cum a reactionat?
Dar primul sarut? I-ati spus mamei? Cum a reactionat?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Eh aveam 11 ani era o joaca nu i-am spus pentru ca nu era ceva serios oh go on acum am 14 si cum am ceva serios da i spun mamei. A reactionat normal, cu mukte sfaturi ca orice mamăhappy

4 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Da, i-am spus tot, a reactionat normal, a zis ca era timpul, aveam 13 ani jumate.
Bafta!

| CatalinaKaty explică (pentru MihaiGe):

Eu trebuie sa fac 14 in vreo 3 saptamani, dar nu stiu cum o sa reactioneze atunci cand va afla ca am un prieten straight face

| Tequila007 a răspuns:

Nu le spune, e cel mai aiurea sentiment pe care il au parintii, adica nu le zi direct dar zi le vorbesc cu A la telefon sau ies cu el... si dse sarutat french...la 13 ce naibalaughing?

| CatalinaKaty explică (pentru Tequila007):

Bai inca n-am avut primul sarut laughing, doar ma gandeam cu vor reactiona cand vor afla ca s-a intamplat laughing)