| s3rgio a întrebat:

La Ce Varsta Ati Avut Prima Data Un Contact Cu O Persoana De Sex Opus?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intrebarea buna e:La ce varsta ai avut tu contact cu romana?
Pe semestrul doi al clasei a doua ai invatat ca se scrie cu majuscula numai la inceputul propozitiei.Sau daca este vorba despre nume proprii

| amanda33 a răspuns:

19 ani dar @onutzu a dat cel mai bun raspuns

| Dek a răspuns:

La 12 ani (12 am acum)winking
Experimentez de mic

| Dydy_7659 a răspuns:

La 19 ani happy

| Laura a răspuns:

Prin primele secunde de viată thinking Asta dacă doctorul era bărbat.

| DUTCH a răspuns:

Sex opus?
but have you tried something gay or lesbo? esti gay sau lesbo daca spui sex opus ca sunt confuz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7(cu tata)i-am supt-o

| AlexandraBieber16 a răspuns:

rolling on the floor formuleaza din nou intrebarea