| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati avut prima relatie serioasa, cum v-ati cunoscut si cum s-a terminat?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

21 de ani până atunci au fost relații scurte fără implicație emoțională din ambele tabere fără nimic, relații bazate pe sex cu un acord reciproc. Nu au existat sentimente și nu au existat fete virgine pe care să le rănești. Și tot odată am ramas priente cu toate partenerele pe care le-am avut.

La 21 de ani mi-am cunoscut iubita pe net din întamplare, un prieten comun a lasat un comment pe hi5 cum era la vremea aia în floare și de acolo a pornit povestea de dragoste.
Am vorbit cu ea am invitat-o la o cina romantică mai în glumă mai în serios, ne-am întâlnit am dus-o pe malul unei ape și am ținut acea cină romantică apoi două zile nu am vorbit am ieșit iarăși cu ea la sfârșitul zilei am oprit mașina într-un parc am pus o melodie romantică și am invitat-o la dans și așa ne-am cunoscut și ne-am cuplat. Au trecut 2 ani am cerut-o de nevastă cu un ou kinder pe care l-am desfăcut și am pus în el inelul în locul jucăriei, am lipit oul de ciocolată la loc și l-am ambalat la loc....au trecut 3 ani de când suntem împreună și nimic nu ne va mai putea despărți.

| Andradutsa a răspuns (pentru Azµre):

Foarte frumos... casa de piatra :*

| GabriiiiiElla a răspuns (pentru Azµre):

@Azµre casa de piatra!

| Azµre a răspuns (pentru GabriiiiiElla):

Mulțumesc mult...

| Azµre a răspuns (pentru Andradutsa):

Mulțumesc

13 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Exista si relatii neserioase?
Habar nu aveam...

| Marya_1984 a răspuns:

Il cunosc de la varsta de 8 ani, ne-am cuplat cand eu aveam 12 ani, iar el 14, a durat 3 ani de zile si s-a terminat pentru ca ne plictisisem.

| Andradutsa a răspuns:

Prima relatie serioasa o am acum. suntem impreuna de 2 ani jumatate. eu aveam 18 ani, iar el 26 atunci. poate faptul ca este mai matur ca mine a facut relatia asta durabila. :*

| Deanme a răspuns:

La 17 ani.Am cunoscut-o la o petrecere. Nu mi-a venti sa ma bag in seama din cauza relatiilor trecute. Ne-am desparti frumos fara nici un pic de ceara acum 2 ani.

| KameliaAura a răspuns:

17 ani si a durat 9 luni fara 2 zile, ne'am cunoscut prin intermediul surorii mele si s-a terminat prost deoarece ma ameninta ca se omoara si faze de genu, nu mai simteam nimic pentru el. Am ajuns sa nu ne salutam cand ne vedem in trecere pe strada. E mai bine asahappy

| MaddieXwi a răspuns:

Hmm, prima relatie serioasa la 15 ani si jumatate. ne-am cunoscut pe hi5 pe vremea aceea laughing si s-a terminat deoarece era din alt oras, a durat 1 an si 26 de zile laughing.

| Blayr a răspuns:

A început la 13 ani şi 2 luni, el având 17 ani fără o lună. Ne-am cunoscut într-un mod ciudat, cu o vorbă spusă aiurea, de mine fără nicio intenţie. Eram în gaşcă, dar nu-l cunoşteam, deşi frecventam aceleaşi locuri şi cunoşteam aceleaşi persoane. L-am pus pe un prieten comun să-l scoată pe afară, şi în seara aia am vorbit. A doua seară am format un cuplu, deci, nu ne cunoşteam. Suntem împreună de aproximativ un an şi încă nu s-a terminat. Peste 13 zile facem anul.

| Monica07 a răspuns:

Prima relatie serioasa a inceput la 16 ani si inca dureaza si acum. Acum suntem casatoriti si avem si o minunatie de fata.big grin