| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
La ce varsta ati avut prima relatie serioasa?big grin Cat a durat?
Promit fundita pentru cel mai bun raspunwinkingwinking

4 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Nu cred ca poate sa existe "cel mai bun raspuns"la o asemenea intrebare.Eu,par example la 14 anilaughinga durat cateva luni... vreo 7-8 nu mai stiubig grin

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Am 14 ani si inca nu am avut nici o relatiestraight face
Daca o sa am va fi cu siguranta una serioasa si de lunga duratahappy
Dar deocamdata mai am timp de acum incolo.happyMacar stiu ca de la varsta asta vor fi sentimente adevaratehappySi care pot fi exprimate.big grin

| mihaamihaa98 a răspuns:

Sal de la varsta de 10 ani pana acum si am 13 ani.Il iubesc enorm si el pe mine

| Joanne_1370 a răspuns:

Aici depinde de norocul fiecaruia... adica unii isi gasessc pe cineva foarte tarziu, altii foarte devreme...altii deloc. si sunt in lumea asta oameni si oameni. nu ai de unde sa stii cat va tine. aici chiar depinde de voi.