| DizzuBizuu91 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul act sexual, si cum a fost ~! big grin

Răspuns Câştigător
| micutZa94 a răspuns:

Pai eu am 17 ani acus 18, (sunt fata )si nu am facut-o, am avut ocazii si ma bucur ca totul ii asa cum este.

| DizzuBizuu91 explică (pentru micutZa94):

Bravo, sincer nu cred ca mai sunt fete cu aceeasi parere ca tine.Mai nou am observat ca este o "rusine" sa fii virgin/a la 14-15 -16.

5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai pe la 15 ani... si am facut sex... cum sa fie? sincer sa fiu s-a terminat inainte sa imi dau seama ce se intampla laughing))

| rapidistii23 a răspuns:

Pai eu la 17 ani a fost suuper(sunt baiat)i-am bagat puta in gura la fata apoi i-am bagat-o in fund si in pasarica mia supto si linso si gata 1 ora jumate a durat

| lexzor a răspuns (pentru rapidistii23):

Nu ai mai mult de 13 ani.

| ReViNeMaScAtii a răspuns (pentru rapidistii23):

Eu cred ca te referi la pasaricile alea care zboara in tarile calde toamna si se balega in capu taulaughing