| Elena5432 a întrebat:

Părere despre primul sărut la prima întâlnire

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate mai tarziu, nu chiar la prima intalnire, ins pecial daca sunteti copilasi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nimic rau in asta. E doar un sarut.

| dullcat a răspuns:

A fost doar o atingere usoara a buzelor, nu un sarut ca in filme, mai ales ca eram doar in clasa a 9-a.El nu voia sa inchida ochii si ma facea sa ma simt tare ciudat.laughing

| anonim3247 a răspuns:

Despre primul sărut din viața mea - mi-a venit să vomit când am simțit dinții ei, aveam 14 ani și ea tot 14 ani, eram colegi de clasă.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Primele săruturi cu una de 17 ani le făceam cu ochii deschiși și ea tot la fel și eram comici că ne priveam când ne sărutam

| anonim3247 a răspuns:

Ca sfat pentru primul sărut pentru băieți și fete închideți ochii imediat cum s-au atins buzele că e comic când vă priviți în timp ce vă sărutați.

| aimullah123 a răspuns:

In niciun caz la prima intalnire.
Unde mai e farmecul daca ne grabim atat?

| Fonk a răspuns:

Nu am avut asa ceva

| Bossadv a răspuns:

Este foarte bine inseamna ca v-ati simtit bine amandoi si mai fa intalniri ca e binehappy