| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta e potrivit sa ai primul sarut?

6 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

15 -16 ani.
Cati ani ai?
Pa, pa.
O seara placuta

| KatherineSophia a răspuns:

13 ani, cam asa

| Gojnea a răspuns:

Pe la varsta de 13 - 14 ani, Atunci o sa ai si relatii cu fetele.

| OrtonRandy a răspuns:

Ce nba ma nu iti strica viata cu fetele de la 13 pana la 16 ani distreaza-te, de la 16 ani poti sa faci ce vrei, pentru ca, cand o sa ai primul sarut o sa ai si prima iubita si o sa trebuie sa ii dai raporul din ora in ora(in cele mai multe cazuti), cel mai bine are fii 15-16 ani pentru primul sarut

| tudor998 a răspuns:

Ei bine cand iti faci un iubit de care sa iti place... adica totusi daca cineva iti spune ca la 13 ani e potrivit tu te saruti la 13 ani cu primul baiat de pe strada?

| AnneWasHere a răspuns:

Sincer,eu l-am avut pe la 12 ani.Dar in general pe la 14, este cel mai indicat happy