| Ingerash Tsacanit a întrebat:

Pe la ce varsta credetsi ca e bine / potrivit sa ai primul sarut? big grin

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca atunci cand esti destul de matur sa poti cladi o relatie bazata de intimitate, respect si simpatie. Pe la 15-16 ani, presupun ca e momentul cel mai precoce, dar nici pe la 18-19 ani nu-i nici un bai.

| Bacemi a răspuns:

Nu este o varsta anume. Cand esti tu pregatita. Depinde de ocaziile avute si persoanele intalnite.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Dania acel sarut are si el momentul lui cand va veni nu il mai planifica tu caci nu se stie cand va veni! poate pe neasteptate

| ShineMe a răspuns:

La cat consideri tu sau cat este nevoie.Sexur ar trebui sa aiba o varsta minima dar vad ca toate copilele se apuca de la 12-13 ani si vin si intreaba "raman insarcinata daca am facut-o fara prezervativ sau prin sexul anal sau oral?" su multe altele. Oricum Deci sarutul il incepi la ce varsta e neoie.Succes

| Liada a răspuns:

Nu are nici o importanta. fa ceea ce simti.si cand simti.bafta

| Sniper a răspuns:

Nu conteaza varsta. Cand se iveste momentul, atunci profiti.
Eu de exemplu, primul pupic pe both, l'am avut la 5 ani blushing.

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Se spune că 13 ani primul sărut.hee hee

| Slavic a răspuns:

In dragoste virsta nu conteaza.

Am avut pimul sarut la 12 ani.

Voi? big grin

| Rina_2681 a răspuns:

Pe la 15 ani e normal ca pe la 18-19 primul act sexual dar nu 8 ani si la 15 ani primul act sexual.asa credhappy

| Sadiss a răspuns:

Cand simti tu ca e bine. cand te increzi in puterile tale. cand simti ca e momentul. nu conteaza varsta.

| deutzasiandre a răspuns:

Pai eu am avut primul sarut la 11 ani si toti prieteni au zis ca e prea devreme si pana la urma mi-am dat seama ca eram pregatita de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la 14 am fost mai inapoiata pnm laughing

| sweetgirl08 a răspuns:

Daca nu ma credetsi l-am avut la 11 ani big grin big grin
el (baiatul) a facut-o big grin