| Monica0714 a întrebat:

Am 13 ani si vroiam sa va intreb daca este potrivit sa am acum primul sarut. Si mai vroiam sa imi ziceti la ce varsta ati avut voi primul sarut.

Răspuns Câştigător
| PsiholoagaTa a răspuns:

Eu m-am sarutat la 13 ani prima oara.e normal, firesc sa incepi sa ai relatii. este un lucru frumos. si organismul se dezvolta si simte ca are nevoie de afectiune. nu fi timida si lasa-te purtata de vant..totul va fi foarte frumos.:*

| Monica0714 explică (pentru PsiholoagaTa):

Mersi..si chiar asa ma simt :*

13 răspunsuri:
| BlueBolty10 a răspuns:

Sarut?
Majoritatea la varsta ta se gandesc la sex laughing

| Monica0714 explică (pentru BlueBolty10):

Eu nu ma gandesc inca la asa ceva

| Nordic a răspuns:

Am crezut că vrei să zici că ai 13 ani şi dacă e normal să faci sex acum. Scuze dar m-am obişnuit cu întrebările alea tâmpite pe aici. Dar da, e normal să ai primul sărut la 13 anihappy

| Brâncuşi a răspuns:

Si eu am avut ca editzu la 11 ani dar trebuie sa iti gasesti persoana potrivita pentru primul sarut nu doar sa incercii cum e cu cat iubesti aceea persoana cu atat e mai "gustos" stii primul sarut nu se uita niciodata.Succes:*

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Cum sa nu? Cam la 13 ani m-am sarutat si eu prima oara cu un baiat

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Eu tot la 13 am avut primul sarut tongue

| Metin2CoraMD3 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti macar..Incat despre sarut eu l-am avut la 12 ani big grin adica acum 2 luni (pe mine ma plac 2 fete.dar nah.) big grin

| XeNoN1 a răspuns:

Cred ca este normal.happy
Eu am avut primul meu sarut in Clasa a 5-a la 11 anibig grin