| Deea_Andreea_1989_vPly a întrebat:

La ce varsta credeti ca ar fi cel mai potrivit pentru primul sarut?

Răspuns Câştigător
| Maarriiaa a răspuns:

Primul sărut nu are programare, el vine de la sine, chiar şi când nu te aştepţi. Eu nu am avut parte de el momentan. Aştept soarele să apară pe strada mea şi te sfătuiesc să aştepţi şi o să vezi.

6 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu exista asa ceva, o varsta anume pentru primul sarut.Totul se intampla involuntar, pe moment, nu trebuie sa fie planificat cu nu stiu cate saptamani inainte...Trebuie doar sa gasesti persoana potrivita cu care sa faci pasul asta, se spune ca"primul sarut nu se uita niciodata".Asa o sa ai o amintire frumoasa a acelui moment si niciun regret!

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt de părere că vârsta de 16 ani e cea mai potrivită pentru primul sărut.

Baftă!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 50-60 de ani, cât să fii suficient de matur ca să înțelegi ce se petrece.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Buna! happy
Primul sarut nu are o data anume sau ceva. Cand o sa te simti pregatita si indragostita atunci il vei avea. Eu l-am avut la 12 ani.
Bafta!

| RaDuk a răspuns:

Nu este o varsta anume, o faci cand ai cu cine si cand te simti pregtatit/a

| sawakochan a răspuns:

Nu exista o varsta anume, o faci cand o simti si esti pregatita happy