| maria_9134 a întrebat:

La ce varsta este potrivit sa ai primul sarut?

Răspuns Câştigător
| ღLaviღ a răspuns:

Primul sarut nu este la o anumita varsta, cand simti si daca chiar simti la pers care vrei sa o saruti...Deci un sarutt nu este la o anumita varsta trebuie sa fie din inima atunci pe moment te lasi purtata de vall si parca esti in lumea basmului!

Daca te ajuta primul meu sarut a fost la 11 anii! Dar eu nu tineam cont!

Bafta!

Funditsssa pls!

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

D cand te nasti pana mori big grin
c intrebare absurda!

| SpecialGirl a răspuns:

Chiar nu conteaza varsta.

| fantomitzu a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ai o anumita varsta.Cel putin, nu programezi asta.Totul vine de la sine. Fara sa iti dai seama o sa se intample.Mult Noroc!

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Eu am avut un pupic la gradinita rolling on the floor serios^^

| BlugiStramti a răspuns:

Eu l-am primit la 6 si nu glumesc

| maria_9134 explică:

Va multumesc