| Aannoonniimma a întrebat:

Povestiti primul sarut si prima data cand v-ati indragostit! cea mai reuzita are funda

Răspuns Câştigător
| alexa19 a răspuns:

Pai m-am indragostit la o varsta destul de tarzie, la 18 anihee hee de un baiat care sta pe strada cu minebig grin.Prima data nu am dat importantat am crezut ca este ceva trecator,dar am vazut ca luniile treceau si eu eram tot mai indragostita de ellove struck,si lui ii placea de mine pentru ca dadea de inteles dar nici unul nu indraznea sa faca primul pas, pana cand l-am facut, in ziua de 27 august(o zi pe care nu o voi uita niciodata)i-am spus ca il plac si daca vrea sa fim impreuna si el a aceptat.A fost o relatie frumoasa,ne intelegeam bine,imi era alaturi mereu, ne vedeam zilniclove struck, pot spune ca am invatat multe de la el.Am fost impreuna 4 luni, dar din pacate relatia a luat sfarsit acum 2 zilesadel a pus punct relatieisad,cele mai urate sarbatori sunt pentru minesad,dar nu am ce sa facsad
Primul sarut l-am avut tot cu el:eram amandoi intr-o scara de bloc si ascultam muzica si vorbeam, si din vorba in vorba s-a apropiat de mine si ne-am sarutat, a fost minunatlove struck

3 răspunsuri:
| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Pai... ieseam de la scoala si mergeam cu prieteni si cu iubitul si iubitul meu stand langabloku unde stau eu am plecat impreuna acasa si viindka se inserase de fapt era apusul soarelui si treceam pe langa un lak si iubitul meu a inceput sa vb asa romantic si la un moment dat ne-am sarutat sub apusul soarelui

| DeeaAndreea2000 a răspuns:

L-a mine e mai romantic si am 12 ani crying

| Aannoonniimma explică (pentru DeeaAndreea2000):

Mie nu mie se pare romanticalaughing)))