| DdoarEuuu a întrebat:

Povestiti primul sarut si prima data cand v-ati indragostit ... ...funda

1 răspuns:
| cosmyna1 a răspuns:

Prima data cand m-am indragostit eram in clasa 1 laughing imi placea de colegul meu de banca Radu si tot incercam sa-i arag atentia. mai tin minte si acum laughing Pana la urma a observat ca ma comportam ciudat si a rugat-o pe d-mna invatatoare sa-i schimbe banca. de la nervi am inceputsa-l urasc si nu mi-a mai placut de el mult timp... nu stiu daca chiar a fost indragosteala dar a fost prima data cand mi-a placut un baiat
si primul sarut nu a fost ink. m-a pupat un baiat cand eram mai mica la tara dar tin sa cred ca primul sarut va fi ceva mai romantic decat a fost acela.