| LikeeChocolate a întrebat:

La ce vârstă v-aţi îndrăgostit prima data? Şi când aţi avut primul sărut?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de precizat, n-am tinut un jurnal in care sa fii notat si datat exact. Dar pot afirma cu maxima precizie ca a fost odata dar mai demult.

| Doub a răspuns:

Nu m-am indragostit.thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Oamenilor rai de fel asa li se intampla happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

#@%@$^.
Baai, ce naspa esti.sad

| Țoglă a răspuns:

17 ani

| pci27 a răspuns:

Aveam 17 ani când m-am îndrăgostit. Primul sărut, la aceeași vârstă.

Răspuns utilizator avertizat
| Ceva123 a răspuns:

14 ani indragosteala, 16 ani primul sarut

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

15 ani

| ZMR97 a răspuns:

First love în clasa a 3-a laughing) & primul sărut la vârsta de 14 ani.

| PrettyLiar94 a răspuns:

M-am indragostit prima data [cel putin asa tin minte laughing)] in clasa a5a, de un baiat de a8a. Bineinteles ca nu i-am zis nimic si totul a trecutlaughing
Primul sarut a fost la 17 ani. big grin

| suntsieupetpu a răspuns:

La 15 ani, cam asa, iar de primul sarut ce sa zic, eram si noi copii si mna laughing)

| pupic1dulke a răspuns:

M-am indragostit la 12 ani si primul pupic l-am avut la 13 ani