| CeViata a întrebat:

La ce varsta si unde a fost primul vostru sarut?kiss
Cum sa petrecut acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Ramo_5898 a răspuns:

Acum o luna, am 14 ani si a fost in gara.Ca a venit iubitul meu de la 800 km pentru mine, adica sa fim aproape unu de celalalt.A fost ft fainhee heelumea se uita la noi dar nu ne pasa.Doar ca am avut si un spectator in pluslaughingtatal meu a venit sa vada ca sunt in siguranta in prezent lui si naoh go on dar a fost fainlaughing

15 răspunsuri:
| danypoli95 a răspuns:

La 13 ani parca.cu prietena mea in parc.

| LittleGirlMonster a răspuns:

Ce dulce o foost

| Onitzz a răspuns:

14 ani. pe scara blocului si a fost al naibii de dragutbatting eyelashes

| ElvisTare a răspuns:

La 10 ani in parc, sub o ploaie.Ploua infernal.Eu cu iubitamea stateam peafara.De frica sa no ude, am luat-o sub geaca mea, ne-am apropiat iar eu am sarutato dulce pe buze

| candyman_1746 a răspuns:

La 14 ani laughing, undeva prin Focsani

| Kiddduu a răspuns:

Fi atenta ca eu una stiu!
pe 10.03. 2011hee hee...]
Am fost pe un terem amn2... Prietenii lui mult mai incolo.Nimeni nu ne vedea...El m-a luat de maini si ma sarutatday dreaminglove struck

| àIèD a răspuns:

Uite eu am 12 ani si m-am sarutat cu o fata la 9 ani intr-un parculetz si jucam cu prietenii adevar sau provicare...

| BubuksDeea a răspuns:

La patiserie...Pur si simplu.Ne stiam de 15 zile...Si daca m`a vazut.Ehh.A fost super!love struck[12 ani]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani.Ma chemase un baiat dupa scoala sa-i spun daca vreau sa fiu cu el si cand am spus "da" imediat m-a sarutatlaughinghappy pai...a fost dragut...doar ca m-a luat prin surprinderebig grin

| PLAAY a răspuns:

A fost frumos intr-o zi de vara doar noi doi pe o mica banca, o privire un sarut, asa relatzia noastra a inceput ` totul atat de repede sa petrecut ` ca nici timpul nu mi l-am recunoscut ` e frumos sa iubesti persoana care stii ca timpul cu ea e de neintrecut ` dar apoi cand te desparti de ea ramai cu sufletul gol si in urma privind intrebandute ` OARE DE CE SA PETRECUT >?

| Amy_6277 a răspuns:

Poi,ne-am intalnit,langa o pizzerie! In centrul orasului,iarna! Ma luat asa,dintr-o data,in brate si m-a sarutat! Apoi, am mers la un bloc, ne-am asezat pe banca si ne-am mai sarutat de cateva orilaughingAsta fiind pe la 14 ani! A fost super! IN luna Decembrie a anului 2010, de Craciun:*si acum suntem impreunahappy:*:X O experienta de neuitat:*happy

| LolaNebunah a răspuns:

:*Am luat-o incet am vorbit cu el, apoi am dus-o la etapa urmatoare ne imbratisam si apoi la schoala am avut primul sarut :*

| LARYCT a răspuns:

Buna Micuta! Primul meu sarut,happy Afost in clasa a 6-a acum am 24 ani happy, a fost o experienta groaznica, drept dovada nu am uitat-o, s-a petrecut in parcul unde ma intalneam cu "gasca" mea de pe atunci happy, el avea porecla "balosul" si spre nenorocul meu sa-i spun asa, am aflat de ce avea aceasta porecla! Nu cred ca trebuie sa spun mai multe, nu? happy

| victor4596_6946 a răspuns:

Primul sarut frenchthinking
14 ani pe scarile unui club, in excursie cu o prietena ft buna...de care imi si placea
pe scari era intuneric.numa noi 2
dansasem deja cateva ore rupti de obisiti am iesit sa povestim...
am luat-o in brate si.a inceput o ora exceptionala cu ea.adica pana am plecat de la club

| Kidda13 a răspuns:

La 12 anipuppy dog eyes.

thinking cum? intr'un parcclaughing!