| ody a întrebat:

La ce varsta va ti inceput viata sexuala? Cuma a fost? Si daca regretati ca s-a intamplat atunci?

6 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Eu am inceput la 19 ani aproape si desi nu m-am ambalat sa incep mai devreme desi aveam cu cine, unde si de ce, n-am avut si dorinta s-o fac mai repede.
Nici la 19 nu pot sa zic ca o facusem din dragoste, dar am zis ca trebuie s-o fac. Nu l-am iubit, nu m-am simtit bine, s-a intamplat f repede, nu a fost deloc cum imi imaginam eu ca o sa fie ...Desi relatia a durat 3 ani, prima experienta mi-a lasat un gust destul de amar. happy

Dar nu ma stresez. Cu fiecare alta persoana, exista acea prima data!

| Gabitsza a răspuns:

Eu mi-am inceput viata sexuala la 15 ani.cam prea devreme stiu.
Stateam cu el doar de 3 luni. el avea 20 de ani.ne cunosteam de foarte mult timp dar in vara aceea cand ne'am inceput relatia platonica la inceput laughing am simtit cave ceva special intre noi si el la fel. apoi peste 3 luni s-a intamplat la mine acasa.noaptea.a fost foarte frumos. n'o sa uit niciodata cata grija a avut de mine si cat de tandru a fost. love struck pentru mine a fost cel mai frumos moment din viata mea.nu m'a durut aproape deloc pentru ca a stiut cum sa ma ia si cat sa ma lase.suntem si acum impreuna si ne iubim enorm love struck.
Nu regret ca a fost prea devreme si nu regret ca a fost cu el happy

| Gabitsza a răspuns:

Important e sa nu fie egoist si sa nu se gandeasca doar la el.sa isi satisfaca placerile lui si de tine sa nu il intereseze ca te doare sau dastea...tre' sa te si excite bine inainte sa nu prea simti durerea happybig grin

| So Good a răspuns:

Pai a fost romantic, senzual, fara cuvinte, am avut lumanari :X petale de trandafir ect. am fost extraordinar si nu nu regret

| diiiiiannnnaa a răspuns:

De curand, a fost de vis big grinhee hee peste 4 luni implinesc 18 anihee hee
suntem impreuna de 2 ani, il iubesc si ma iubeste love struck, si nu regret ce s`a intamplat pentru ca in ciuda tuturor relelor peste care am trecut el a fost alaturi de mine, si simt ca va vi baiatul cu care voi ramane mereu :d la tine cum a fost?happy

| mih1990 a răspuns:

Frumoslove struck...nu o sa regret niciodata.pentru ca e baiatul pe care il iubesc sh vreau sa-mi impart viata:Xday dreaming...important e ca baiatul sa se poarte frumos.sa nu se grabeasCAbig grin