| ler4ik a întrebat:

La citi ani a fost primul vostru iubit?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, la varsta de 13 ani jumate am avut primul iubit, am fost despartiti 1 an, practic a fost o joaca de copii atunci, dar dupa un an ne-am impacat si am ramas impreuna, suntem impreuna de aproape 2 ani si ne intelegem foarte bine!
In acel an cat nu am fost cu el am mai avut cativa prieteni, dar nu relatii de lunga durata, am mai fost cu un baiat 4 luni, in rest doar putin.
Dar cu prietenul meu actual sunt de 2 ani si el a fost primul iubit si ultimul pana in prezent.

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

16 anihappy

| Alisa a răspuns:

La aproape 18 ani, sunt inca impreuna cu el. El, fiind primul meu iubit.
Numai bine!

| Rukhsandra a răspuns:

15 ani... cam "batrana" in comparatie cu alti rolling on the floor)

| Ela_PuRpLe a răspuns:

La 16 ani jumatate l-am intalnit si inca suntem impreuna, de aproape 1 an.

| Alyyynu a răspuns:

O cunoasteam de... pana mea, de cand ma stiu, pe la 9-10 ani cred ca am inceput sa bat apropouri "hai sa ne jucam de-a mama si de-a tata rolling on the floor"
pe la 11 ani deja eram dezbracati amandoi in pat si nu stiam ce sa facem rolling on the floor, ba eu deasupra, ba ea deasupra...
Dreaq vedeam la televizor cum isi dau limbi aia de era dezbracati, hai sa ne dezbracam si noi, bah nu mai pot de ras acum.

| Missbabydoll a răspuns:

Pe la 13 ani, dar nu aveam nicio treaba unul cu altul, stateam doar asa sa zicem ca avem iubit/iubita laughing

| byenkutzyk a răspuns:

La 12 anilaughing

| CrisutzuxD a răspuns:

Eram foarte mica ...copil ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer la 12 ani. da nu a fost ceva serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 ani si 8 lunibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10

dar prima iubyre la 14.

si inca mai e...de 3 aniii love strucklove strucklove strucklove struck

| Nimicinteresant a răspuns:

12 ani; x

| pushtoaica18 a răspuns:

La 14 ani jumate laughing

| ler4ik explică:

La 6 ani.xD.sincer.

| meandyou a răspuns:

La 12 ani si acum am 14 si tot ca el am ramasbig grinbig grin