| TPU9999 a întrebat:

La citi ani e bine ca un baiat sa isi inceapa viata sexuala

Răspuns Câştigător
| DyRUS a răspuns:

La 18 ani, atunci e dezvoltat din toate punctele de vedere happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul nu are atatea griji pe care le poate avea o fata, in urma unui contact sexual. Oricum, normal si normal ar fi duoa varsta de 17-18 ani, la fel si la fete, dupa 18 ani, este indicathappy. Si apropo, marinaa9, cu ce nu a scris baiatul gramatical corect? A scris,, citi,, â l-a scris î...asa se scria pe vremuri, teoretic, este corect!

| marinaa9 a răspuns:

Dupa ce inveti sa scrii corect gramatical e ok..pana atunci asteapt amult si bine.