| FanMedical a întrebat:

La facultate,dacă ai o prietenă foarte frumoasă,atunci vei avea neplăceri cu ceilalți băieți?
Adică, se vor lega de tine sau de prietena ta?

Răspuns Câştigător
| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Poti avea neplaceri daca inca la un baiat ii va placea de prietena ta.Cu tine o sa incerece sa vorbeasca ca sa o lasi in pace iar pe ea o sa incerce sa o impresioneze

| FanMedical explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Cum adică o "să încerce să vorbească ca să o las în pace"?

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns (pentru FanMedical):

Da, tot ce e posibil

| FanMedical explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Dar cum se poate rezolva situația dacă la încă un băiat îi va plăcea de prietena mea?
Se rezolvă prin violență?

| FanMedical explică (pentru mvcxzghjjhgfdsjhgf):

Dar cum se poate evita situația de a-i plăcea altuia de prietena mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FanMedical):

Mutileaz.o!

16 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Te vor invidia

| FanMedical explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Şi cu ce o să mă afecteze pe mine invidia?
Eu oricum am obrazul gros!

| Sociopat a răspuns:

Nu. Dar asigura-te ca n-o sa fie la aceleasi seminare cu tine ca dupa ce va despartiti o sa fie aiurea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te vor rapi

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai putea avea neplaceri?
Daca este prietena ta si vrea sa ramana doar prietena ta, este decizia voastra si atat.
Nu-i ca la gradinita, sau scoala generala, sa va imbraciti cine atinge o fata!

| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Se presupune ca la facultate ajung oameni deja maturizati si posesori de materie cenusie de calitate.

| neutrino a răspuns:

Doamne, pe ce lume traiesti? De ce-ti inchipui ca numai la facultate baietii pot avea iubite frumoase, motiv pentru care pot avea neplaceri?

| FoundYouLover a răspuns:

Eu cred ca alți băieți or să încerce prin metode "ortodoxe" sau "neortodoxe" să ți-o fure, chiar când nu te aștepți.Ai grija.Pa.

| Sp1r1d0n a răspuns:

In mod normal da, poti avea rivali pe parcursul facultatii daca ceilalti studenti n-au prietene sau prietenele lor nu se compara cu a ta si doresc sa-ti ia femeia.

| FanMedical explică (pentru Sp1r1d0n):

Dar la o facultate cu foarte multe fete (adică sunt majoritare fetele) precum medicina, acolo vei avea probleme de genul ăsta?