| IoNuTzZz1997 a întrebat:

La farmacie se vand prezervative minorilor? Am 16 ani si vreau sa merg sa imi iau si nu vreau sa imi sara alea in cap cu CEA MAI STUPIDA intrebare "Ce vrei sa faci cu ele?" sau sa ma intrebe alte tampenii. La supermarketuri mie cam rusine sa merg pentru ca ma vad o gramada de oameni si se uita ciudat la mine laughing

Răspuns Câştigător
| Happyjump a răspuns:

Nu-ti cere buletinul pentru un amărât de pachet, ii spui si tu ca ai 18 ani daca te intreaba cumva si daca te intreaba "ce faci cu ele?" Ii spui ca nu-i treaba ei sau pur si simplu ii spui ca nu are rost sa pui o întrebare daca stii deja care este răspunsul, oricum sigur nu te va întreba n-are cum numai tutunul si alcoolul se vinde doar majorilor, sper ca te-am ajutat, funda plz happy

22 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Oricum nimeni nu te crede ca le folosesti cu o fata. nu-ti fa probleme

| JohnnyBi a răspuns (pentru DNSK):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) omg rolling on the floor) omg rolling on the floor) vomit carabusi de atata ras rolling on the floor

| Trolli a răspuns:

Nu cred ca te intreaba tanti farmacista pentru ce sunt! Cred ca stie si ea...nu-ti fa griji, nu iti cere buletinul.
Sau tu vrei sa le umpli cu apa pentru a le arunca in cap trecatorilor si nu vrei sa te parasca? :O

| wolder a răspuns:

Da, se vand. nu conteaza varsta trebuie sa-ti vanda prezervative, trebuie sa te protejezi daca o faci.
daca te intreaba:,, ce faci cu ele?" o intrebi si tu :,, ce crezi ca fac cu ele?"
sau ii zici "ce vreau!"
sunt enervanetelaughing nu mi s-a intamplat dar cred ca ma cert cu ele daca imi zic vreodata ceva.

daca o faci nu trebuie sa-ti fie jena

| wolder a răspuns:

Mergi in supermaket si cumpara, nu conteaza cine se uita.
daca o faci, nu trebuie sa-ti fie rusine

| Fatamuntilor a răspuns:

Stai tu linistit ca nu-ti va cere buletinul cand cumperi prezervative!

| Radu284 a răspuns:

Daca te intreaba ce faci cu ele, le zici: "Vrea sa o... pe una".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti va comenta nimeni nimic, comenteaza...ii poti raspunde simplu "ce? Nu vreau sa am copii" simplu. Du-te la farmacie si ia! Sau daca chiar ti-e teama asta ca va comenta ceva, cum a mai spus cineva, vezi unde e vreo fata mai tanara sau un barbat.
Baftahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai niciun motiv sa iti fie rusine sa iti placa astalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| jamal000 a răspuns:

Sunt aceleasi prezervative ca la supermarket

Răspuns utilizator avertizat
| Burlacu006 a răspuns:

Ba se vand si la farmacie.

| IoNuTzZz1997 explică (pentru Burlacu006):

Si nu comenteaza nimic farmacistele? gen: "Arata-mi buletinu" sau "Ce faci cu ele? "

| Vektor a răspuns (pentru IoNuTzZz1997):

Nope. cauta si tu un magazin unde sunt vanzatoare mai tinere sau vanzatori. poti incerca la benzinarii happy

prezervativele se pot vinde oricui, nu sunt tigari sau alcool.

| NOname a răspuns (pentru IoNuTzZz1997):

Nu te interoghează nimeni la farmacie când vrei să cumperi prezervative, nu-ţi fă griji, şi nici buletin nu-ţi cere. Nu ai nevoie de reţetă sau o vârstă anume pentru a cumpăra un prezervativ.hee hee

| AlexandraCris a răspuns:

Îţi dă la farmacie, stai calm.
Nu cred că o să îţi recomande să faci neprotejat, iar peste 9 luni să mergi să le ceri un biberon.
Plus că nu e treaba lor ce faci tu cu viaţa ta.
Sau la non-stop. Te duci şi tu când nu e atâta lume oh go on happy

| fataciocolata a răspuns:

Roaga-ti un prieten sau o cunostinta majora sa-ti cumpere sau alege un supermarket in care nu sunt prea multe persoane prin zona. Daca pari de 18, 19 ani, fii sigur ca nu-ti va cere buletinul sau iti va pune intrebari stupide.Vezi si tu unde este un vanzator de vreo 20 de ani si mergi acolo.Mai exista varianta sa le comanzi de pe internet, mai multe cutii, nu te va intreba nimeni daca ai18 ani.
Sper ca te-am ajutat, funda?

| DaW a răspuns:

La non stopuri se vand happy

| Nestii a răspuns:

Scuze ca intreb. laughing Dar numele tau imi aduce mult cu un prieten. sa zic asa, adica in felul in care e scris laughing Din ce oras esti? Ca sa imi dau seama daca esti persoana respectiva laughing))

| Vasea69 a răspuns:

Sigur si nu iti vor cere buletinul si daca intreaba ce faci cu ele le spui diar ca iti este frig la penis si il pregatesti de iarnă