| Spike12 a întrebat:

Se vand prezervative la farmacie?

Răspuns Câştigător
| simonafrumoasa a răspuns:

Da! se vede ca esti incepator in ciata sexuala sau nici nu ti-ai inceput-o. defatpt sa stii ca este recomandat sa le cumperi numai din farmaci. deoarece se zice ca este mai bine decat din supermarket nu stiu cum sa iti explic dar este mai bine sa le iei de acolo. bafta! happy

7 răspunsuri:
| MegamortX a răspuns:

Nu, se vând la alimentară.

| DedeeAndreea a răspuns:

Buna.Pai sincer, eu nu cred ca se vand si la farmacii.Incearca la magazine normale precum:Cora Sun Plaza,Cora Pantelimon, Carrefour Grand Arena, Carrefour Orhideea, Real Berceni, Real Theodor Pallady..Penny Market, Billa...In general, se gasesc peste tot..Probabil si la farmacii..Bafta!

| MegamortX a răspuns (pentru DedeeAndreea):

Nu crezi că se vând la farmacii? rolling on the floor Da' unde se vând? În piaţă, la babele cu flori?

| DedeeAndreea a răspuns (pentru MegamortX):

Da..scuze pentru raspuns laughing laughing laughing laughing

| altrix a răspuns:

Ba nu, minte, nu se vand la farmacie, se vand la babele de la coltu strazii happy
normal ca la farmacie ma laughing) unde in alta parte?
farmacie / supermarker

| Firetears a răspuns:

Da, doar nu crezi ca le iei de la magazinele cu dulciuri! laughing
La farmacie se vand prezervative, este un lucru normal. happy

| EmaTanase a răspuns:

Da se vand! De toate tipurilehappy Sunt si pe marimi de ex: XL, XXL. etc happy