| anonim_4396 a întrebat:

La inceputul lunii noiembrie am facut sex neprotejat cu baiatul cu care eram atunci(aveam 7 luni impreuna). eram in ultima zi d ciclu.ne-am despartzit dupa, la foarte putin timp pentru ca am intalnit p cineva care imi placea mult si nu avea rost sa-mi bat joc d nimeni.acu am cu celalalt baiat aproape 4 luni, dar ink nu am facut-o! faza e ca in luna decembrie mi-a venit ciclul normal, in ianuarie mi-a venit d 2 ori(la inceput si la sfarsit, diferenta d 21 d zile intre, niciodata nu mi-a venit regulat)dar luna februarie nu.ma dor foarte rau ovarele si am observat ca ma dor si sanii cateodata.s.ar putea sa fiu insarcinata? mi-e nu-mi vn sa cred pentru ca soramia cand a ramas, nu ia mai venit deloc menstruatia si au durut-o sanii din a 3 saptamana, iar ovarele chiar deloc. s-ar putea sa am o infectie urinara sau probleme cu ovarele? acu 2 ani mi-a mai intarziat 40 d zile.am facut in repetate ori teste si imi ieseau negative.nu eram! dar acu chiar imi fac griji pentru ca ma simt foarte rau! azi cand am mers la baie am simtzit niste usturimi ingrozitoare! am mai avut astfel d probleme acu 7 ani. mi-am petrcut 2 ani prin spitale sau cu injectii acasa. mie mi sa nu fi ramas! prefer sa nu stiu, decat sa-mi fac griji! va imaginatzi.ma despart d baiatul cu care sunt acu(j la care intr-adevar am inceput sa tzin la el), iar celalalt, care stie ca acu am p cineva nu ma mai crede nici un ruptul capului ca e al lui.asta putin conteaza! dar sa am un copil d p acum? ink nu mi-am terminat scoala.mai am putin si sincer nu-mi doresc sa renuntz la scoala e pentru viitorul meu.am ajuns intr-o faza foarte disperata! maine mi-am facut programare la medic, imi va sp c am mai sigur. dar prefer sa aud si varianta voastra, macar sa ma mai linistesc putin. e cineva p aici sau ati auzit cazuri ca cineva sa-si dea seama dupa mai bine d 3 luni ca este insarcinata?

Răspuns Câştigător
| maya_1225 a răspuns:

Ce raspunsuri au dat unii, de ce e ma curva? doar pentru ca a parasit un baiat si nu l-a amagit? sunteti prea retardati unii.dar scuze, am uitat ca doar voi aveti voie sa faceti ce va duce capul iar noi trebuie sa va suportam.din cate am citit fata nu a avut relatii intime cu baiatul asta iar o curva nu rezista 4 luniwinking iar noi suntem aici sa o ajutam nu sa o judecam, eu zic ca nu esti, s-ar fi vazut.parerea mea, cel mai bine e sa faci un test de sarcina sau sa te duci la control.bafta si stai linistita!

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu prea ai cum sa ramai gravida in ultima zi de ciclu dar faptul ca ai facut neprotejat te poate infecta cu diferite boli, mai ales ca spui ca ai avut probleme de acest gen.Trateaza cu seriozitate lucrurile,mergi la medic,ingrijeste-ti sanatatea, vezi-ti de scoala asa cum iti doresti, ca vei avea timp pentru toate sa le faci cum trebuie si la timpul lor!

| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata.E normal sa nu ai ciclul regulat.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Esti o curva si meriti ce ti se intampla.
esti vai de capul tau. nu stiu cum pot exista fete ca tine, sincer.

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt trist acum.Ma uitasem la Silent Hill a Nu-stiu-Cata-Oara si eram ok, mancasem ceva bun, alea alea... apoi imi sari in ochi tu.Nu-mi pot opri partea negativa din mine care vrea sa critice tot deci: Dupa 7 luni in care ai fost cu un tip cu care ai facut sex neprotejat, te-ai gandit sa-l lasi pentru altul care era mai frumusel? Cat despre sarcina si menstruatie, uite niste idei: menstruatia nu apare in perioada sarcinii pentru ca menstruatia in fond este "materialul" depus de organism in uter pentru a sustine o sarcina.Cand ai ramas gravida, evident ca nu mai ai menstruatie, ai facut organismul fericit pentru ca ai facut singurul lucru pentru care tu personal te-ai nascut: ai ramas gravida.In fine,te desparti si de acesta, pentru ca ai stat prea mult, si te panichezi ca ramai gravida inainte sa termini scoala.Intrebare: ai 17 sau 16 ani?("acu 2 ani mi-a mai intarziat 40 d zile.am facut in repetate ori teste si imi ieseau negative.nu eram!")

| porto89 a răspuns:

Dasta am ajuns o tara de depravati fata.iti spun sincer cu mana pe inima.nu sup c.rvele.le urasc din suflet.si ca sa termin in aceeasi bataie de joc in care am inceput: sunt blestemele baiatului care i-ai frant inima dupa 7 luni doar pentru simplul motiv ca iti placea de altul.I don't want to see doamne

| DeEAஐ a răspuns:

Ce putem spune noi? ne dam cu presupusul...eu zic ca nu esti! odata ce testele au iesit negative, stai linistita! foarte bine ca mergi la o consultatie...eu iti urez bafta!

| pisoias29 a răspuns:

Da, mama a aflat abia dupa 3 luni ca e insarcinata happy si nici nu banuia macar

| boboletzo a răspuns:

Nu esti insarcinata.esti racita la ovare, ai facut vreun test de sarcina? lasa-mi si mie un mesaj cu ce ai rezolvat ca sunt curioasa!

Iti tin pumnii...pup!big grin

| d3utzzu a răspuns:

Curva dracu iti place sa te **** cu toti toate fetele alergati numai duoa *** si acu te intrebi daca esti bortoasa? pai esti proasta fato! daca te tot doare de 3 luni sar vedea marimea burti! parasuto

| CherryHugs17 a răspuns:

Ok deci esti o *urva happy o meriti acum fa avort si omoaral ca probabil numai atat te duce capuwinking bravo acum tiai FUCKED UR LIVE happyte felicit

| frank0x0 a răspuns:

Adevarul e ca multi inapti pe situl asta, mi se pare corect ce ai facut si de apreciat ca ai fost corecta, acum nimic nu e sigur, daca ma indragostesc de altcineva mai bine spun adevarul decat sa ranesc mai mult stand cu o persoana pe care nu o mai iubesc... aprecierea mea...

| alexcocosel a răspuns:

Fata asa iti trebuie...dc a trebuie sa-l amgesti si sa-l minti pe fostul tau prieten? stai linistita ca nu condamn...dar posibil sa ai CANDIDA, SAU DACA NU SCULAMENT.asa ca ai grija mare cu cine te mai culci in viitorul apropiat.