| alex_8519 a întrebat:

Baietii daca ar trebui sa alegeti dintr`o fata buna, sey, frumoasa si o fata mai putin frumoasa si de casa ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

As alege-o pe fata care imi inspira mai multa incredere.Acum depinde de preferintele fiecarui barbat.

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Criterii de departajare:
1. Care dintre ele mă vrea mai mult.
2. Ce-are fiecare dintre ele în cap. (evident cea cu mai mult creier are avantajul)
3. Care dintre ele este mai serioasă şi mai nesuperficială.

Degeaba arată bine dacă nu întruneşte criteriile de mai sus.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa fi tu sigura ca toti ar vrea-o pe aia sexy si frumoasa...

Doar nu ai vazut tu baiat sa-si caute nevasta...

| GyeBaek a răspuns:

Sincer frumusetea conteaza doar 19%caracterul fetei ma interezeaza mai mult si modul cum iubeste.

| Ady_9137 a răspuns:

As alege-o pe cea care ma iubeste neconditionatthinking
Si daca amandoua te iubesc neconditionat eu iti spun sa o alegi pe cea frumoasa pentru ca nu poate sta toata viata fara sa invete sa fie de casatonguedar s-ar putea sa te inselelaughingbig grin=]
Keep adrenaline in your blood!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy și frumoasă. Nu-mi trebuie fată de casă.