| Stefania a întrebat:

La mine in clasa este un baiat la care tin foarte mult, imi este ca si un frate.Pana acum a fost totul Ok, imi zambea ne intelegeam si am observat ca ma place. Dar de vreo 5-6 zile ma ignora, nu vorbeste frumos cu mine se da la alte fete, desi eu am avut atata uncredere in el si am tinut la el, nu pot sa spun ca l-am iubit.Si acum ma ignora, se baga in seama cu alte fete si ma doare ca pe mine m-a dat laoparte sad. L-am intrebat ieri ca ce are cu mine? Si mi-am zambit si m-a pitigat pe obraz si a spuns "nimic big grin", tot timpul asta aud de la el sad. Vreau sa-mi zica ce a patit de nu mai prea vorbeste cu mine. Aaaa si apropo la mine in clasa sunt doua fete, se cred mai speciale si acum este cu ele si presupun ca ele i-au bagat ceva in capsadcrying. Ce se intampla? Ce are cu mine? De ce face asasad? Vreau ajutor, va rog! Simt ca mi-am pierdut fratele sad. De ce mi se intampla mie toate astea? Ce sa fac sa fie totul cum a fostsad?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Orice baiat se enerveaza daca iubeste o fata, iar ea il trateaza doar ca pe un frate. E posibil sa se fi saturat sa astepte sa simti si tu la fel ca el si sa incerce sa se razbune, ignorandu-te. E doar o idee... pot fi o multime de alte motive.

| Anakatsu a răspuns:

Poate ca te place si asta e doar o modalitate de ati da peste cap sentimentele?

sau pentru ca si-a facut alti prieteni si te-a dat la oparte nu stiu sunt N posibilitati

| bebitica a răspuns:

Ar fi mai multe variante, fie fetele alea i-au bagat ceva in cap. fie ii place de tine si vrea sa te uite...fie vrea sa iti atraga atentia cumva, sau altceva. Dupa parerea mea cel mai bine ar fi sa te porti cu el exact cum se poarta el cu tine. Vei vedea atunci exact ce are, pana atunci nu te chinui singura ca daca se poarta asa urat inseamna ca nici nu merita. Pana la urma tot el pierde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa-si dea seama ce a pierdut, nu-l bagat tu in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la fel, alegeti si u un baiat si fa-l gelos sigur va merge