| Taylor9999999999 a întrebat:

La Multi Ani TPU! :* :* Acum cativa ani am fost foarte indragostit de o fata, si acuma mai arde o flaca cat de mica la mine in inima, am iubit-o pur si adevarat, si nu cred ca as putea s-o vad in bratele altcuiva. Luni, am vb in grup pe fbk, 2 fete si 1 baiat + mine... ea s-a inteles cu baiatul acala ca sa faca glume proaste (pentru mine proaste) si am suferit mult atunci, mi-au dat lacrimile, tot atunci i-am zis tot ce am pe suflet ca am iubit-o enorm de mult, si ca am tinut la ea, si ca m-a facut sa sufar cu glumele ei proaste crying( in seara aia mi-au si dat lacrimile sad sad ei ii place de un baiat si nu cred ca as putea vedeao in bratele lui. Credeti ca exista vreo sansa sa o cuceresc si sa o fac sa se indragosteasca de mine?

MULTUMESC CA ATI AVUT RABDARE SA CITITI big grin :*

Răspuns Câştigător
| 1stResponder a răspuns:

Pai trebuie sa fie atractie din partea amandurora. Trebuie sa te placa si ea pe tine si sa ii faca placere sa petreaca timpul cu tine.
Ca sa o "cuceresti" trebuie sa fii tu insuti si sa te comporti frumos cu ea.
NU apela la tot felul de prostii de genul apropourilor nesimtite si glumelor proaste cu privire la asta.
Trebuie sa fii un gentleman. Bafta!

1 răspuns:
| stef87 a răspuns:

Nu si nu inteleg ce ti-a placut la ea.
Daca nu te respecta, nu te sustine, ci din contra, te face de ras in fata altora, atunci nu merita!
Vei cunoaste multe persoane care iti vor parea faine la inceput dar care pe parcurs se vor dovedi a fi cu totul altceva pana cand vei gasi cu adevarat ceva bun.
Oricum, graba nu e, ai tot viitorul in fat, banuiesc ca esti undeva abia la vreo 15 ani. Poate mai intai va trebui sa inveti sa te exprimi cum trebuie in limba romana (fara "sad" si alte improvitatii), sa te maturizezi si sa inveti ca nu trebuie sa plangi din orice.
baftahappy