| Taylor9999999999 a întrebat:

La Multi Ani TPU! :* :* Acum cativa ani am fost foarte indragostit de o fata, si acuma mai arde o flaca cat de mica la mine in inima, am iubit-o pur si adevarat, si nu cred ca as putea s-o vad in bratele altcuiva. Luni, am vb in grup pe fbk, 2 fete si 1 baiat + mine... ea s-a inteles cu baiatul acala ca sa faca glume proaste (pentru mine proaste) si am suferit mult atunci, mi-au dat lacrimile, tot atunci i-am zis tot ce am pe suflet ca am iubit-o enorm de mult, si ca am tinut la ea, si ca m-a facut sa sufar cu glumele ei proaste crying( in seara aia mi-au si dat lacrimile sad sad ei ii place de un baiat si nu cred ca as putea vedeao in bratele lui. Credeti ca exista vreo sansa sa o cuceresc si sa o fac sa se indragosteasca de mine?

MULTUMESC CA ATI AVUT RABDARE SA CITITI big grin :*

P.S. Ne stim de la gradinita si ne cunoastem destul de bine

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Treci peste, nu zic sa o uiti ci doar sa treci peste. Nu trebuie sa o faci sa se indragosteasca de tine sau sa te gandesti la modalitati referitor la chesitunea asta. Cand te indragostesti de cineva te indragostesti pur si simplu, fara ca acea persoana sa te forteze sau sa faca ceva... daca intelegi unde bat. Treci peste/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mari îndoieli că persoana care a pus întrebarea asta ar fi băiat.

| Vlaicu_Razzor_1999 a răspuns:

Omoara-l pe baiatu de care ii place si sechestreazo