| Taylor9999999999 a întrebat:

La Multi Ani TPU! :* :* Acum cativa ani am fost foarte indragostit de o fata, si acuma mai arde o flaca cat de mica la mine in inima, am iubit-o pur si adevarat, si nu cred ca as putea s-o vad in bratele altcuiva. Luni, am vb in grup pe fbk, 2 fete si 1 baiat + mine... ea s-a inteles cu baiatul acala ca sa faca glume proaste (pentru mine proaste) si am suferit mult atunci, mi-au dat lacrimile, tot atunci i-am zis tot ce am pe suflet ca am iubit-o enorm de mult, si ca am tinut la ea, si ca m-a facut sa sufar cu glumele ei proaste crying( in seara aia mi-au si dat lacrimile sad sad ei ii place de un baiat si nu cred ca as putea vedeao in bratele lui. Credeti ca exista vreo sansa sa o cuceresc si sa o fac sa se indragosteasca de mine?

MULTUMESC CA ATI AVUT RABDARE SA CITITI big grin :*

P.S. Ne stim de la gradinita si ne cunoastem destul de bine

Răspuns Câştigător
| emmaemilia a răspuns:

Depinde in cazul in care tu te-ai despartit de ea atunci probabil ca a facut glumele alea pentru a te supara, daca chiar suferi inseamna ca ai iubit-o mult(bv)si ii poti propune sa va intalniti si sa o luati de la capat, cere-ti scuze si trateaz-o ca pe o,, printesa", dar in cazul in care ea s-a despartit de tine exista doua variante:1-nu te mai vrea 2-vrea sa te testeze(de aici faza cu tipul de care,, ii place")ca sa vada daca chiar tii la ea

2 răspunsuri:
| Pumpkin a răspuns:

Din moment ce tu i-ai spus ce simti si ea n-a avut nicio reactie nu cred ca mai e vreo sansa.Imi pare rau daca te dezamagesc, dar asta e parerea mea.Nu-ti mai face iluzii, o sa ajungi doar sa suferi. Ignor-o, si daca tine la tine macar putin o sa faca ceva in sensul asta. Daca nu merge asa, n-are rost..mergi mai departe cu fruntea sus, ai si tu un pic de mandrie.N-o lasa sa vada ca suferi din cauza ei, chiar daca plangi pe la colturi in fata ei zambeste.O sa vezi ca o sa incepi s-o uiti cu timpul, si o sa gasesti o alta fata si mai speciala de care sa te indragostesti.

| MisterTheGamer a răspuns:

Incearca sa comunici cu ea mai mult intreab-o ce ii place invit-o la un suc iesiti in parc
Bafta happy