| Taylor9999999999 a întrebat:

La Multi Ani TPU! :* :* Acum cativa ani am fost foarte indragostit de o fata, si acuma mai arde o flaca cat de mica la mine in inima, am iubit-o pur si adevarat, si nu cred ca as putea s-o vad in bratele altcuiva. Luni, am vb in grup pe fbk, 2 fete si 1 baiat + mine... ea s-a inteles cu baiatul acala ca sa faca glume proaste (pentru mine proaste) si am suferit mult atunci, mi-au dat lacrimile, tot atunci i-am zis tot ce am pe suflet ca am iubit-o enorm de mult, si ca am tinut la ea, si ca m-a facut sa sufar cu glumele ei proaste crying( in seara aia mi-au si dat lacrimile sad sad ei ii place de un baiat si nu cred ca as putea vedeao in bratele lui. Credeti ca exista vreo sansa sa o cuceresc si sa o fac sa se indragosteasca de mine?

P.S. Ne stim de la gradinita si ne cunoastem destul de bine

Răspuns Câştigător
| TerenteFTW a răspuns:

Ai reactionat FOARTE prost, o fata ar sta cu un "plangacios" doar din mila.
Inteleg si eu perfect ceea ce ai simtit, am patit o chestie foarte asemanatoare, am crezut ca o sa plang, dar m-am abtinut, am inghitit in sec si am plecat de acolo imediat, am iesit cu un prieten intr-un bar si ne-am distrat, pentru putin timp eram fericit, radeam, dupa aceea am putut lua o decizie rationala, ceea ce ai facut tu, sa nu mai faci niciodata.
Move on! Mai sunt destule fete care te merita mai mult decat ea, eu stiu ca daca o fata m-ar face sa plang, nu as mai vrea sa o vad vreodata(record fara plans de 3 ani + )

| Taylor9999999999 explică (pentru TerenteFTW):

Stiu ca mai exista multe fete care ma merita, dar ea are un "ceva" care ma atrage la ea, care nu toate fetele il au, chiar foarte putine il au

2 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Ar putea sa se indragosteasca de tine daca ii arati afectiune si o cuceresti tu prin micile gesturi de care noi ne indragostim. Da-i geaca ta daca ii e frig, ia-o in brate fara un motiv anume, pup-o pe obraz, i-ai flori. Si cumva indeparteaz-o de acel baiat. Bafta si La multi ani si tie!