| anonim_4396 a întrebat:

La Multi Ani TPU! :* Acum cativa ani am fost foarte indragostit de o fata, si acuma mai arde o flaca cat de mica la mine in inima, am iubit-o pur si adevarat, si nu cred ca as putea s-o vad in bratele altcuiva. Luni, am vb in grup pe fbk, 2 fete si 1 baiat + mine. ea s-a inteles cu baiatul acala ca sa faca glume proaste (pentru mine proaste) si am suferit mult atunci, mi-au dat lacrimile, tot atunci i-am zis tot ce am pe suflet ca am iubit-o enorm de mult, si ca am tinut la ea, si ca m-a facut sa sufar cu glumele ei proaste crying( in seara aia mi-au si dat lacrimile sad sad ei ii place de un baiat si nu cred ca as putea vedeao in bratele lui. Credeti ca exista vreo sansa sa o cuceresc si sa o fac sa se indragosteasca de mine?

P.S. Ne stim de la gradinita si ne cunoastem destul de bine

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Zaharia_1997 a răspuns:

Buna boji...am trecut prin aceleasi lucruri ca si tine si stiu ca este foarte dureros sa-ti vezi persoana iubita la care anca tii sa fie an bratele altuia, singurul lucru este sa astepti si sa ati ocupi timpul cu alte lucruri sau poti sa intri antr-o alta relatie cu o persoana si sa ancerci sa o cunosti asa cum este ea, am trecut fix prin ceea ce treci si tu acum, devino indiferent cu ea, e singurul lucru pe care al poti face, altfel vei intra antr-o depresie si nu vei mai putea iesi din ea decat cu ajutorul unei persoane care tine cu adevarat la tine...