| anonim_4396 a întrebat:

La multi ani TPU! Un 2013 fericit! Cum as putea sa ma impac cu iubita mea? S-a suparat pe mind dupa petrecerea de anul nou, zice ca m-am purtat urat, dar nu stiu de ce. Mentionez ca nu am baut, doar 3 tigari. Plz help!

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu ai baut numai 3 tigari! ok, pai se pare ca de la tigarile alea baute e, sau vrea sa scape de tine si nu stie cum si se agata de orice!

| Striker14 a răspuns (pentru DNSK):

Am scris de pe telefonsad

| DNSK a răspuns (pentru Striker14):

Ahhhh! ok! imi pare rau cum am vorbit in prima parte! tine cont de mesajul mesajului meu! atat.

| Nolkyz a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai convinge-o sa-ti spuna ce a suparat-o. Comunicarea conteaza foarte mult.

| adrykiba a răspuns:

Poate ca nu prea ai bagat-o in seama la petrecere si s-a simtit data la o parte, sau i s-a parut ca te uiti la alta fata.Incearca sa vorbesti cu ea ce a suparat-o atat de tare si spune-i ca nu se va mai repeta, daca iti ceri scuze dar nu sti pentru ce iti ceri scuze, se va infuria mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai uitat la alta fata mai insistent? Asta ar putea fi motivul supararii ei.
Sau poate vrea sa se desparta de tine (din diferite motive) si nu stie cum, asa ca a bagat si ea un motiv la nimereala.

| Larisssaa a răspuns:

Bună.
Păi ai putea să îi spui ceva de dragoste sau să îi cumperi un cadou. ♥
Cred că iar plăcea.
Baftă.

| Nelamuritul a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti cu ea sa iti zica mai amanuntit ce ai facut.

| Zuke a răspuns:

Buna! Si tie un an nou fericit!
Despre raspuns:
Pai, cumparai un cadou.Si compunei (DACA POTI) o poezie de dragoste!

Crede-ma ii va placea!

Succes!

| Andreea_prisacaru_1977 a răspuns:

Pai arata-i cat de mult o iubesti big grin Un cadou, sms de dragoste orice! Ceva ce-i place ei mult sau poate a vrut sa se desparta de tine pentru altcineva sau e plictisita de tine sau nu stiu. Scuze ca am spus de despartire sad