| Goofy a întrebat:

Pfff...am nevoie de ajutor intr-o problema.Plac o fata, insa m-am purtat urat cu ea. Fara sa mi dau seama, i-am dat o palma tare la fund. Acum s-a suparat pe mine si nu vrea sa-mi vorbeasca. Ce as putea sa fac sa o impac? Repede! Cel mai bun si cel mai rapid raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Cere-ti scuze, spune-i ca ai dat dovada de un comportament de taran prost si ca realizezi cat de mult ai gresit. Nu te apuca sa-ti ceri iertare, sa te milogesti. Las-o pe ea sa decida asta.
Poti sa-i si spui ca o placi (in caz ca nu i-ai zis inca).

8 răspunsuri:
| Goofy explică:

Da am incercat sa-mi cer scuze insa era nervoasa...

| Roberta a răspuns:

Mergi si iti ceri scuze.

| Mentaaaaa a răspuns:

WTF? Tu chiar faci gestul asta? Nu are sens sa iti mai spun cat de stupid e cred ca ti-ai dat seama. Faza e ca tie iti pare rau doar pentru ca i-ai dat-o tare, nu pentru ca i-ai dat-o. Ma rog sa nu mai faci asta, te rog. Ca sa se simta bine trebuie sa mergi sa iti ceri scuze, sa te comporti frumos cu ea, scoate-o la un suc sau o inghetata ca sa ii arati ca iti pare rau si sa nu mai faci asta. Fetele se simt ca niste obiecte cand baietii fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-ti scuze de la ea si spune-i ca nu te-ai comportat cum trebuie, daca iti spune ca nu te iarta nu fi insistent cu ea.las-o in pace ca te ba ierta ea mai ales daca stai pe langa ea si dai dovada ca iti pare rau ce ai facut.bafta!

| TraficantaaDePessos a răspuns:

Ai incercat sa ii ceri scuze?

| S0uNdZ a răspuns:

Cerei scuze(da nu te milogii) si invit-o la un suc.

| emorebbel a răspuns:

Ba omule daca o placi la ce 88* mea te porti ca un pervers cu ea? Incearca sa ii spui ca stii ca ai gresit si ca n-ai stiut ca o sa se intample asta ( de obicei le placebig grinhee hee ) asa si dupa aia scoateo la un suc daca esti baiat de firma dakh nu ii spui ca e criza (p.s ultima parte era o gulma doar cerei scuze si scoateo la un suc, o sa mearga crede-ma!

| jessica_2443 a răspuns:

cerei scuzewinking si incearca sa te comporti frumos cu ea, fa-i complimente si vb frumos cu ea...winking cred ca asta o sa meraga tongue