| ReeaAndreea a întrebat:

La multi ani tuturor >barbatilor!big grin< as putea sa spun ca fara voi lumea n.ar mai fi la fel si ca un mesaj din partea tuturor fetelor si femeilor : va iubim :X>big grin

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mersic pentru laudare dar sa stii ca eu sunt asexual si nu am treaba cu nimeni.

| RyanGeorge a răspuns:

Multumim mult, si noi va iubim.

| baru a răspuns:

Sall. Esti o dulce. Multumim frumos. Pa!

| cristi202 a răspuns:

Multumim! Eu stiam ca lumea fara femei ar fi alta, dar iata ca s-a gasit o femeie care sa spuna acelasi lucru si despre barbati. Frumos! Si fii sigura ca si noi va iubim pe voi!happy

| Sonny a răspuns:

Mersi mersi! happy Cred ca treaba cu " lumea n-ar mai... " e reciproca happy.

| LauraLl a răspuns:

VA IUBIM! cu toate ca sunteti cam ciudati laughing)) tongue

| Skylar a răspuns:

Asa da

| Biu90 a răspuns:

Multumim mult! Voi sunteti o parte din noi si ne ajutati. Suntem un tot impreuna. Va iubim!

| Maxxie a răspuns:

Multumim !

| Maryanoo a răspuns:

Frumos mesaj! :*

| badboyyy a răspuns:

Multumimmm:* ...lumea n-ar mai fii. fara voi:X dar nici fara noibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc, si voi sa fiti iubite de sine doriti kiss kiss kiss