| Nicole_7736 a întrebat:

La primul sarut.cine ar trebui sa sarute primul. fata sau baiatul?

8 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Mergeti voi pe principiile astea in continuare si o sa asteptati mult si bine.

| ir3al a răspuns:

Nu exista o ''lege'' pentru asta dar in cele mai multe cazuri baiatul ar trebui sa faca primul pas.

| Anytza17 a răspuns:

Baiatul categoric.

| Dizzyz a răspuns:

Baiatul, desigur.

| Mirela96 a răspuns:

De obicei nu se tine cont de treaba asta dar de cele mai multe ori baiatul se duce la fata sa o sarutebatting eyelashes:*

| Nicole_7736 explică:

Noi asteptam ca baietii sa faca primii.iar ei asteapta noibig grinD

| Borgorex a răspuns:

Normal ar fi ca Baiatul sa faca primul pas.

| suiram2010 a răspuns:

Care apuca primul!