| anonim_4396 a întrebat:

La revelionul de acum am cunoscut o fata si am avut o treaba cu ea si de atunci vorbim, am ajuns sa vorbesc despre sex cu ea, ma chema acasa pe la ea "la un pahar de vin", in concluzie fata voia ceva cu mine, o aventura sau altceva. Weekendul asta a fost o petrecere, unde puteam sa jur ca o sa am cel putin o aventura de o noapte cu ea, dar mi-a luat-o altul inainte, picand eu de prost si fraier. Ce as putea sa fac acum sa obtin ceva de la ea? N-as vrea texte din alea ca am fost fraier si sa o las, eu zic ca nu e dusa situatia

17 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Trateaz-o doar ca pe o prietena! Ai si fete din categoria asta? Adica nu doar tipe de la care sa speri sex sau relatii serioase! Pur si simplu doar prietenie, nimic in plus. Eu sincer nu as mai avea nici o speranta fata de ea. Daca initial a vrut cu tine, dar apoi s-a reorientat, gandeste-te de cate se va reorienta, deci nu merita sa investesti emotional! Dar poate ca nu merita nici sa o pierzi ca prietena ( dar aici tu stii sa apreciezi ce pierzi )

| robertmircea a răspuns (pentru stef87):

Nu vreau o relatie serioasa cu ea daca n ai inteles ideea laughing) Cred ca amandoi avem aceeasi dorinta, gen doar sex, dar am dubii cu chestia asta ce s-a intamplat

| stef87 a răspuns:

Daca ea face sex cu altul si tu vrei sex cu ea, nu ti se pare ca esti in plus? Ce tot mai astepti daca in loc sa fie cum ai asteptat, a ales altceva? Zici ca nu astepti altceva, atunci daca nici ce asteptai nu s-a intamplat, atunci vezi-ti de drumu tau laughing ce tot stai ca cersetorul?

| AnemonaP a răspuns:

Continua sa vorbești cu ea, simplu. Nu trebuie texte sau mai știu eu ce. Nu contează ca,, ți-a luat-o altul înainte", și tu puteai face la fel. Continuați sa vorbiti

| Goete a răspuns:

Adica ti-a luat-o añtul inainte si a ***-o el, dsr daca tot a fost o aventura, de ce n-ai mers si tu? si s-ar fi simtit si ea mai bine cu doi deodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut!

Ai putea sa incerci sa pretinzi ca nu esti o prada usoara, sa incerci sa abordezi situatia fiind mult mai sigur pe tine, dupa care sa incerci abordari inteligente si originale.

Iar mai apoi sa nu mai ratezi vreo ocazie de a merge cu ea la "un pahar de vin"

Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Robert265 a răspuns:

Părerea mea este să îți vezi d drumul tau controlează emoțiile și vei găsi alta ocazie cu alta...

| iliiiinca a răspuns:

Ce fraier estilaughing Vrei aventura, dar esti gelos? Tu daca aveai ocazia, nu o faceai si tu cu alta? Ce obligatie sa aiba ea la tine?

| iliiiinca a răspuns:

Pentru RTK:
Amuzant cum dai replica si dupa ignorate utilizator rolling on the floor ce vrei sa arati cu asta?
E greu cu tine. Te-am intrebat ce inseamna dirty pussy, pentru TINE. Si am continuat, o femeie stapana pe alegerile ei?

| dragualexandru88 a răspuns:

Daca se uita si dupa altul, poti sa i-o dai odata si sa o lasi dr laughing

| robertmircea a răspuns (pentru dragualexandru88):

Aia e faza ca am picat de fraier fara tupeu si nu stiu cum sa scap din situatia asta sa i o dau laughing